Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488384
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ηθελα να δοκιμασω την μονικα τη σερβα καποια στιγμη αν και ειχα διαβασει διφορουμενες κριτικες, αλλοι λεγαν οτι ειναι διεκπαιρεοτικη και αλλοι την εξυμνουσαν. εγω θα γραψω με βαση την δικια μου εμπειρια και προτεινω σε ολους τους συναγωνιστες να την αποφυγουν ΕΚΤΟΣ αν θελουν να την πηδηξουν για την εμπειρια και μονο...

η μονικα ειναι μια ψηλη (οπως ολες) σερβα,οχι ομως με το κλασσικο σερβικο σωμα (αναλογιες μοντελου δλδη), αλλα εχει παρει αρκετα κιλα παραπανω και σε συνδιασμο με το υψος της μπαινει στην κατηγορια της νταρντανας. μελαχροινη με εντονα ξεκολε χαρακτηριστικα προσωπου. γλωσσα επικοινωνιας-αγγλικα

δυστυχως ενω η κοπελα φαινεται οτι ειναι ευχαριστη και τα σχετικα τελικα αποδειχτηκε στο τελος οτι κανει αγγαρεια, προσποιειται και γενικα θελει να ξεπεταξει τον πελατη και να αρπαξει το 50αρικο. αυτες τις μαγκιες ομως να παει να τις κανει σε κανενα αχαρο βλαχοσερβο με βερμουδα και παντοφλα που θα την εχει και στο φτυσιμο, οχι οπως εδω μερικοι-μερικοι που τις εχουν κανει ολες θεες...ελεος (προσοχη ακομα δεν αρχισα την αρνητικη κριτικη..)...

...και δεν εχω καμια διαθεση να το κανω απλα γιατι δεν θελω να πεσω στο επιπεδο αυτο.το μονο που πρεπει ειναι να προστατεψουμε οσους περισσοτερους συναγωνιστες γινεται να γλιτωσουν τα λεφτα τους και να τα δωσουν σε καποια που αξιζει. και το λεω αυτο γιατι τοσα χρονια στα στουντιο καμια φορα δεν ζητησα τιποτε υπερβολικο,παντα σεβομαι τις κοπελες για αυτο που κανουν και παντα εχω την αναλογη θετικη ψυχολογια οτι και να γινει. ε δεν ηρθα να σε γ@μησω για να μου την χαλασεις...

λοιπον ξεκινημα με προκαταρκτικα λιγο γλυψιμο τις ρογες, παιξιμο τον adriano κτλ,κτλ, πιπα αρκετα καλη και ξεκιναμε τις αλλαγες στασεων. επειδη εμενα μου αρεσει να αλλαζω αρκετες στασεις (αλλα παντα το κανω εχοντας στο μυαλο μου τον χρονο φυσικα), αλλαξα δυο και ηθελα και αναποδο cowgirl οποτε σε καποια φαση και ενω εχουν περασει μονο καποια λεπτα μου λεει "πρεπει να τελειωσεις" (στα αγγλικα)...
ειχα χρονια να τ' ακουσω!!!...τεσπα εγω το επαιξα αδιαφορος και συνεχισα λιγο ακομα ωσπου τελειωσα.
αφου τελειωσα την ρωταω.."βιαζεσαι?"

(ΣΗΜΕΙΩΣΗ: μολις ειχε ξεκινησει βαρδια και δεν ειχε ανθρωπο οχι εξω, αλλα ουτε σε ακτινα 3χλμετρων!!)

...τεσπα ντυθηκε χωρις να πει κουβεντα...και εφυγε..
τι να πω για την αγενεστατη συμπεριφορα...κριμα

προσοχη συναγωνιστες δεν αξιζει...εχει πολυ καλυτερες να δωσετε τα λεφτα σας(στο ιδιο μαγαζι επισης)
ειχαν δικιο οι προηγουμενοι, να προσεχετε οι επομενοι λοιπον...

παμε γι αλλα...ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2012
Oι εποχες ειναι δυσκολες δεν ειναι για να πεταμε 50αρικα,σωστος ο παιχτης.κριμα γιατι ειναι ωραιο γκομενακι και ηθελα να το τιμησω
19 Μαΐου, 2012
κι από μένα έχει φάει κόκκινη κάρτα λόγω των πολύ σωστά βαλμένων στοιχείων της κριτικής σου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2