Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 25 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γειααααααααααααα Μεγάλο χαμόγελο
Ειχα γραψει πριν κανα 3αρι βδομαδες μια γενικη κριτικη για studios που ειχα επισκεφτει το προηγουμενο 6μηνο, στην σελιδα για τα studios. Ηταν η πρωτη μου κριτικη. Εκει εγραψα επισης οτι με studios τερμα για τον απλουστατο λογο οτι πηρα την δοση μου και με το παραπανω Εμμμμ
Εμεινα ικανοποιημενος απο τις εμπειριες μου αλλα οι κοπελες στα studios δεν μπορουν να ικανοποιησουν και ολες σου τις επιθυμιες. Και πολυ καλα κανουν κρινοντας απο αποψη υγιεινης και αριθμου πελατων που εχουν. Υπεθεσα οτι με call girls η φαση θαναι αλλιως. Κανουν σχεδον τα παντα, εχουν λιγοτερους πελατες(συν για υγιεινη αυτο) και επιλεγεις εσυ ποση ωρα θελεις.
Κοιταζοντας τις κοπελες σε αυτη τη σελιδα και διαβαζοντας κριτικες ψαχτηκα για 4-5 απο αυτες. Λογω των ημερων(Πασχα) πολλες ελειπαν. Με τα πολλα πηρα τηλεφωνο το συγκεκριμενο γραφειο που δειχνει να εχει και αρκετες κοπελες που εχουν γενικα θετικη αντιμετωπιση απο αρκετους εδω Χαμόγελο
Η συναντηση εγινε εκεινες τις μερες λοιπον.
Το γραφειο ειχε Συνθια και Ντανα διαθεσιμες. Για να μαι ειλικρινης την Βανεσα ηθελα(μα δεν ειναι βυζι αυτο που βλεπω στις φωτο...ειναι εργο τεχνης!) Ντροπή αλλα ελειπε. Δεν πειραζει ομως. Ηθελα να παω και με call-girl να μου φυγει το απωθημενο Γλώσσα
Το παλικαρι που συνενοηθηκα μια χαρα. Απλος, δεν μου αφησε αποριες(για πρωτη φορα νομιζω οτι αυτο ειναι το σημαντικοτερο), ευγενικος.

Και οι 2 εχουν ακουσει σχετικα καλα σχολια εδω οποτε εμπιστευτηκα τις κριτικες σας Σπασίκλας
Κανονισα βραδυνη συνατηση σε παραλιακο ξενοδοχειο. Με Συνθια.
Φτανω στο ξενοδοχειο, τηλεφωνο στο γραφειο, μου λεει αριθμο δωματιου και καλα να περασω. Χαμόγελο Ευχαριστω Γλώσσα
Μου ανοιγει την πορτα και ...ψιλοκολλαω. Ομορφη κοπελα.
Πολυ ωραιο προσωπο(για μενα τουλαχιστον). Ελληνικα δεν μιλαει.
Προσχαρη αρκετα ομως, με αρχιζει κατευθειαν στα φιλια. Σπαει ο παγος. Ντυμενη απλα με πετσετουλα να τη καλυπτει, μολις ειχε βγει απ το μπανιο.
5-10 κουβεντες και βουρ για μπανακι. Τελειωνω βγαινω εξω, αραζουμε λιγο στο κρεβατι. Καμια βιασυνη απο μεριας μου. Ειναι Ρουμανα κανα 2μηνο εδω. Εχει ενα laptop το οποιο ειναι και το μονο που εχει ολη μερα στο ξενοδοχειο για μονιμη παρεα. Κατα την διαρκεια του ραντεβου σας θα ακουτε ρουμανικη dance μουσικη. Ταιριαστη για την περισταση μεν, χαλια σαν ακουσμα γενικα δε(αλλα μην με ακουτε διοτι ειμαι deathμεταλας Γλώσσα)

Αφου με ρωταει αν πηγα για να της μιλησω η να την γαμησω(χαχαχαχα! Μεγάλο χαμόγελο)βγαζει την πετσετα και το πρωτο πραγμα που σκεφτομαι ειναι οτι οι φωτο του site δεν εχουν σχεση με αυτο που ειδα. Ειναι σιγουρα πιο ομορφη. Καμπυλες(που στις φωτο δεν φαινονται) και εξαιρετικο στηθος. Μεγαλο(οχι τεραστιο) και φυσικο. Πρεπει να αλλαξει φωτογραφιες(να βαλει νεες) γιατι αδικειται(προσωπικη αποψη και αυτη).

Ξεκιναει πιπα ακαποτη. Μια χαρα. Πανω, κατω τη καλυψε ολη την περιοχη εκει.
Φοραει καποτα, και ανεβαινει πανω μου. Εξαιρετικο το στηθος της. Να μην θες να ξεκολλησεις απο εκει. Χουφτωαμ, γλειφιμο. Δεν θελω και πολυ. Στα 10 λεπτα με βλεπει ετοιμο για εκσπερματωση με ρωταει που θελω να τελειωσω. Που αλλου? Εκει που δεν μπορεις στα studio. Ολα μεσα στο στομα. Ενα μεγαλο απωθημενο πραγματοποιηθηκε.
Με χαμογελο ικανοποιησης, παω παλι για ντουζ.
Τελειωνω μπαινει αυτη. Τσιγαρακι εγω.

Βγαινει, λεμε διαφορα αραχτα και σε καλη διαθεση.
Γελαει. Γουσταρω να νιωθω οτι ο αλλος εχει μπει στο mood μου.
Ναι γαι sex πηγα. Αλλα...χαλαρα. Κουβεντουλα, μαλακιουλες και sex. Ολα θα γινουν. Καμια βιασυνη. Με καταλαβαινει και δειχνει οτι γουσταρει την αντιμετωπιση μου.
Δευτερος γυρος. Την ξαπλωνω στο κρεβατι και αρχιζω να την γλειφω παντου. Φιλια χωρις γλωσσα(το μονο που νομιζω οτι σιγουρα δεν κανει αλλα δεν παιρνω και ορκο).
Επικεντρωνω στο στηθος(ειμαι βυζολαγνος τι να κανουμε? Ντροπή ).
Με ωθει να κατεβω προς τα κατω ομως. Κανενα προβλημα. Δειχνει να το απολαμαβανει. Ανεβαζω στροφες. Η γλωσσα μου εχει παρει φωτια και τα χερια μου την χουφτωνουν παντου. Δαχτυλα δεν βαζω, δεν γουσταρω οποτε δεν ξερω να σας πω αν αφηνει η οχι.

Καθως συσπαται το σωμα της και ακουω τα βογγητα της αποφασιζω να την κανω να τελειωσει ετσι. Και γινεται. Τελειωνει στο στομα μου και δεν σταματω. Συνεχιζω παροτι εχει σφιξει ποδια γυρω απ το κεφαλι μου και τρεμει ολοκληρη. Αυτο το ευχαριστηθηκα. Τιποτα πιο ερεθιστικο απ το να κανεις ενα αντικειμενικα ωραιο(για μενα πολυ ωραιο) μωρο να λιωνει στο στομα σου. Τωρα το σκορ με τη Συνθια ειναι 1-1 Γλώσσα
Αφου συνερχεται, σηκωνεται, ξανακαθαριζεται, αλλαζει μουσικη, χαμηλωνει κι αλλο το φως και μου λεει να την γαμησω απο τον κωλο(+50 πληροφοριακα). Ε ας γαμησω κιολας μετα απο τοσο γλειψιμο. Μεγάλο χαμόγελο
Πολυ ωραια αισθηση. Πανεμορφος κωλος, εσυ ορθιος και αυτη στημενη στην ακρη του κρεβατιου. Κρατας αντισταση απο τα βυζια της(εννοειται!) και δινεις! Αρκετο σφυροκοπημα. Καλη συμμετοχη και οποτε γυριζει να σε κοιταξει απλα θες να χυσεις με το υφος που παιρνει. Ενα δεκαλεπτακι κωλο. Μια χαρα.
Με τα πολλα ομως σκεφτομαι οτι θελω να τελειωσω οπως στον πρωτο γυρο. Ουτε να αλλαξω 10 στασεις ηθελα ουτε κανα σεξουαλικο μαραθωνιο.
Οποτε καθεται στην ακρη του κρεβατιου, μου βγαζει καποτα και με αρχιζει οπως ημουν ορθιος. Παμε παλι. Βαθεια πιπα, γλειψιμο παντου.
Κατεβαινει τελειως απ το κρεβατι και χωνεται κατω απ τα αρχιδια μου. Με το χερι της μου τον παιζει ενω παραλληλα εχει μπουκωσει το στομα της με τα μπαλακια.
ΤΣΟΝΤΑ.... αυτο μου εβγαινε εκεινη τη στιγμη. Σημειωνω εδω οτι ημουν κοντρα ξυρισμενος εννοειται και πεντακαθαρος.
Με τα πολλα μετα απο κανα δεκαλεπτο οπου η πιπα θεωρειται πληρης(βαθεια, αρχιδια, φτυσιματα, χτυπηματα σε γλωσσα κλπ) τελειωνω στο στομα της με τα χερια σηκωμενα στον αερα σαν τον Ροκυ(Σταλονε) οταν ανεβηκε τις σκαλες στη Φιλαδελφεια.
Μεσα σε 1 ωρα ειχα χυσει 2 φορες στο στομα. Και τα καταπιε δυο φορες.

Εκανα αυτο που ηθελα. Για αυτο πηγα. Για να κανω οτι θελω εγω χωρις βιασυνες.
Και εμεινα ευχαριστημενος.
Στο social η κοπελα ειναι προσχαρη. Γελαει ευκολα(οχι φτιαχτα) και της αρεσει το χιουμορ γενικα. Χαλαροι ναστε, με διαθεση και θα πειτε ωραιες μαλακιουλες και η συναντηση θα εχει το κλιμα που πρεπει. Δεν τρωει το χρονο εκτος και αν εσεις εχετε διαθεση για social Που δειχνει να της αρεσει.
Στο τελος μου λεει οτι θαναι Ελλαδα καλοκαιρι με νεο σιλικονατο στηθος.
Το βυζι της ειναι εξαιρετικο ετσι οπως ειναι(επαναλαμβανω οτι ειναι μεγαλυτερο απο τις φωτο). Με σιλικονη θα γινει οπως αρκετες αλλες και θα χασει στο ματι. Δεν την χρειαζεται. Δεν της το λεω βεβαια(δεν ειναι δουλεια μου αλλωστε). Τελευταιες κουβεντουλες και την κανω γιατι ειχα και κατι μπυρες να με περιμενουσε σε μπαρακι με κολλητους.
Το νεκταρ της νικης Γλώσσα

Δεν ξερω αν αυτη ειναι μια εικονα της Συνθια.
Ξερω οτι δεν ειχα ξαναπαει με call-girl. Οποτε ειναι πιθανο μα μην ειναι και τεζα αντικειμενικη η κριτικη. Γι αυτο το λογο δεν βαζω πουθενα πολυ υψηλη βαθμολογια.
Η κοπελα μου εδωσε αυτο ακριβως που ηθελα. Θα ξαναπαω?
Με την Συνθια μαλλον οχι. Γιατι αφου μου αρεσε αρκετα? Μα γιατι θελω να δοκιμασω με ποσες αλλες(τωρα που εγινε η αρχη Γλώσσα)

Φευγοντας εβαλα στο αμαξακι μου death metal(of course!) και εδιωξα αυτο το κατασκευασμα ρουμανολαικοχορευτογαμησετα πραγμα που ακουγα σαν μουσικη κατα την διαρκεια του ραντεβου. Βεβαια κανεις δεν γαμησε ποτε εχοντας τους Cannibal Corpse για background οποτε πασο! Γλώσσα

Ναστε καλα ολοι, σας ευχαριστω(και το site) για τις κριτικες που ανεβαζετε, με εχετε βοηθησει αρκετα ολο αυτο το 6μηνο γνωριμιας με τον χωρο studio/cg κλπ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2012
Αν δηλαδή σου είχε βάλει στο laptop τίποτα Possessed, Deicide ή At the Gates θα το χάναμε το κορίτσι... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Μπράβο σου αδερφέ, καλή κριτική, καλά να περνάς και εσύ. Κουλ
26 Απριλίου, 2012
"...το κατασκευασμα ρουμανολαικοχορευτογαμησετα πραγμα ..." manele λεγεται
27 Απριλίου, 2012
κατατοπιστικότατος! thanx
27 Απριλίου, 2012
γαμω τισ κριτικες..εγω φιλε μια φορα γαμουσα και ακουγα rattlehead απο megadeth μετα δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου..Μεγάλο χαμόγελο
28 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δέχεται αλλαγή στο ρεπερτόριο?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5