Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
11/4/2012
3η βαρδια μεταμεσονυκτια
90 ευρω με ακαποτο τσιμπουκι
Λιντα
Κανονικο υψος, καλο σιλικονε βυζι και κολαρα. Με μια λεξη γυναικαρα
Η αποψινη μας συνεδρια εληξε πολυ γρηγορα. Αλλα τι να κανεις οταν εχεις να κανεις με αυτο το ηφαιστειο. Ξεκινησαμε με μασαζακι, προχωρησε στα προκαταρκτικα και μετα... στο τσιμπουκι... εκει τα ειδα ολα. Γενικα η Λιντα ειναι μια πολυ προσχαρη γυναικα. Τιμαει τα λεφτα που περνει. Αφου μου τον εγλυφε αρκετη ωρα την ενημερωσα οτι το τελος θα εφτανε. Συνεχισε πιο δυνατα και... Υπεροχη η Λιντα. Δεν τα κλαιω καθολου τα λεφτα μου πιστεψτε με. Σιγουρα θα υπαρξει κι αλλη φορα με πιο πολυ χρονο. Παντως η γυναικα θα επρεπε να κανει μαθηματα συμπεριφορας σε πολλες...
Η βαθμολογια της ειναι η μεγιστη που με αφηνει το συστημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίντα
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.060
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2012
Ποτε 90 Ευρω δεν εχουν αποσβεστει πιο σωστα...Ωραιος μαν.
12 Απριλίου, 2012
Ισχύει, το top στα studio (οι άλλες πρέπει να χρεώνουν το πολύ 20-30 αν συγκρίνουμε
τις υπηρεσίες τους στα studio γενικά). Γλώσσα
12 Απριλίου, 2012
90 ευρω για πιπα, ωραιος, τους επιασες κωτσους ευγε
12 Απριλίου, 2012
Το θέμα είναι πως την βρίσκει ο καθ' ένας. Η κάβλα δεν είναι μαθηματικός νόμος ή νόρμα. Προσωπικά θεωρώ πολύ πιο πεταμένα λεφτά κάτι 50άρικα που έχω δώσει κατά καιρούς για κάτι ξενέρωτες που τα έχουμε κάνει σχεδόν όλα και στο τέλος απλά έχυσα, παρά αυτό που μου πρόσφερε η συγκεκριμένη γυναίκα. Βέβαια όπως είπαμε η κάβλα είναι υποκειμενική...οπότε οι απόψεις σας είναι σεβαστές και κατανοητές (μπορεί κι εγώ το ίδιο να έλεγα αν δεν το είχα ζήσει το σκηνικό και απλά διάβαζα την κριτική) . Είναι όπως την βλέπει ο καθ' ένας. Καλό πάσχα!Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4