Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σαφώς επηρεασμένος από την προηγούμενη κριτική και αφού δεν έβρισκα τις ναόμυ ή ξαϊάνυ (μάλλον έφυγαν) πήρα τα 150 ευρά και επιτέθηκα. Καταπληκτική εμπειρία. Πολύ όμορφο πλάσμα. Καθίσαμε για την ακρίβεια 50 λεπτά και αφού άρχισαν γλωσόφιλα και χαμουρέματα, άρχισα να την γαμάω δυνατά σε όλες τις στάσεις. Μου άρεσε που όσο την γαμούσα, αυτή τον έπαιζε ! Μετά το 1 - 0 με γύρισε μπρούμητα και μου έκανε μασαζάκι (πολύ καλό) και όταν μου ξανασηκώθηκε άρχισε ξανά πίπα κλπ. Το διαμέρισμα που δέχονται στο Νέο Κόσμο (είδα και την τζένιφερ εκεί πριν μπω στο δωμάτιο) έχει δύο ξεχωριστά δωμάτια και στο ένα από αυτά που μπήκα εγώ είχε έναν μεγαλούτσικο καθρέφτη και ένα τραπεζάκι μπροστά του. Το 2 - 0 έγινε στα όρθια και κοιτιόμασταν στον καθρέφτη καθώς το κάναμε. Αφού έχυσα χοροπηδώντας από πίσω της, συνέχισε να τον παίζει για λίγη ώρα μέχρι που έχυσε και αυτή αρκετά. Γενικά ήταν ευγενέστατη, με χαδάκια και κραυγούλες στο σεξ. Μου είπε ότι σε 3 ημέρες γυρνάει στην Βαρκελώνη.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 26, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.443
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2012
Οντως, φαινεται ωραια ΓΥΝΑΙΚΑ
Επισης, απο ο,τι καταλαβα απο την κριτκη, εσυ μονο γαμουσες, και δεν χρησιμοποιησες καθολου το πουλακι της
Εν τελει, πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι να πας με Τρανσεξουαλ κι οχι με καποια ομορφη κοπελα γενους θηλυκου
Το εχω ως γενικη απορια, απλα τωρα βρηκα την ευκαιρια να το εκφρασω
28 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είμαι κολομπαράς ρε φίλε

δεν μου αρέσουν τα στράκια

μου αρέσουν οι τρανσέξουαλ, ΑΝ βέβαια είναι θηλυκές

τι να πώ ???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2