Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι Τσικνο-Πέμπτη βράδυ, γύρω στις 23:00 .

Λέω να πάω μια βόλτα από την Τζούλια .Παίρνω το 30άρι πρόγραμμα και μπαίνω με χαρά στο δωμάτιο. Κάναμε ένα μικρό διάλογο στην αρχή πριν αρχίσουμε το ψητό .
Όντως περίεργη και στο διάλογο .
Η πίπα της χωρίς ιδιαίτερο ενδιαφέρον, προκαταρκτικά μηδέν , παιχνίδια μηδέν όλα θα έλεγα ανύπαρκτα μην με δαγκώνεις τις ρόγες, μην με κάνεις αυτό γαργαλιέμαι, μην μου κάνεις το άλλο δεν μπορώ ,σε όλα μη , στήσιμο ιεραποστολικό και μετά στα τέσσερα δυο στάσεις όλο κι όλο με το ζόρι , στις στάσεις η συμπεριφορά της έδειχνε είναι σαν να γαμας τρύπα από ντουβάρι , στο τέλος βγάζω το προφυλακτικό για να τελειώσω την ώρα που τον έπαιζα αυτή κοιτούσε τα ντουβάρια!
Με το που τελειώνω μου με κοιτάζει συγχυσμένη και φεύγει από το δωμάτιο . Ούτε ένα γεια με είπε ουστ την άχαρη που την βρήκε αυτό το μπάζω η Τζένη ούτε τρόπους δεν έχει . Απογοητεύτηκα και είναι κρίμα για την Τζένη που κρατά το μαγαζί .Η Τζένη δεν μου κάνε τέτοια νούμερα όσο καιρό πήγαινα στο σπιτάκι αυτό ! Καλά τα λένε οι συναγωνιστές δεν τους άκουσα παρόλο που διάβασα πριν γίνω μέλος τις κριτικές τους για την Τζούλια . Καλά να πάθω .
Εμένα με είπε παίδες ότι θα κάτσει κι άλλο πήρε παράτα από την αφεντικίνα της κατά τον Ιούνιο θα φύγει , όταν θα αρχίζουν να παχύνουν οι μύγες , μέχρι να έρθει άλλη να την αντικαταστήσει από τα μέρη της το Σαντασκυ .
Φυσικά δεν θα την προτιμήσω , όποιος θέλει να πάει να την δοκιμάζει ίσως αλλάξει η κατάσταση της μέχρι το καλοκαίρι πριν φύγει για την πατρίδα της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού