Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη την Τρίτη στις 3 το μεσημέρι στην Βίλα για την μου γνωριμία με την Κάντυ. Αφού ενημερώθηκα από την υπηρεσία ότι δουλεύει η μικρή Κάντυ πλήρωσα το απλό πρόγραμμα των 40 ευρώ και μπήκα στο δωμάτιο να την υποδεχτώ. Σκάει σχετικά γρήγορα το μωρό με ένα πολύ ωραίο-σέξυ-μαύρο-κολλητό φορεματάκι και της λέω γειά σου Κάντυ με αρκετή δόση αμηχανίας Ντροπή και δίνουμε φιλάκια στα μάγουλα.Ήταν ίσως η πιο όμορφη κοπέλα που έχω δεί σε στούντιο.Θα την χαρακτήριζα καθώς ήταν ψηλή,εντυπωσιακή,μυρωδάτη,με κοντό ξανθό μαλλί που της πάει ιδιαίτερα,γλυκό προσωπάκι,πλούσιο στήθος και κώλο να μην χορταίνεις να βλέπεις και να πιάνεις, μακριά ατελείωτα πόδια και γενικώς ήταν όπως την είχα δει από τις φωτογραφίες...δεν έπεσα έξω!
Αφού έβγαλα τα ρούχα πήρα θέση στα όρθια και αυτή καθιστή στο κρεβάτι περνώντας μου την καπότα με το στόμα της επαγγελματικά Χαμόγελο μου πήρε μια σούπερ πίπα και μου τον "σήκωσε" σε χρόνο ρεκόρ Μεγάλο χαμόγελο , στη συνέχεια μού άνοιξε τα πόδια και μου πρότεινε ιεράποστολικό αλλά εγώ επέλεξα να την βάλω από πάνω μου όπου δεν άργησε να έρθει η "έκρηξη" μετά από το κούνημα που μου έκανε έχοντας πολύ μεγάλη δόση κάβλας...Τέλος μιλήσαμε για 3-4 λεπτά περίπου σε πολύ φιλικό κλίμα λες και την γνώριζα από χρόνια, χαιρετηθήκαμε,της είπα "nice to meet you" και αποχώρησε από το δωμάτιο...Όσο για το δωματίο, είναι αρκετά καθαρό,άνετο, με όλες τις παροχές (σαπούνι,πετσέτα,παντόφλες,κρεμάστρα,TV και καθρέφτη).
Πολύ καλή εμπειρία η πρώτη συνεύρεση μαζί της έστω και αν δεν κράτησε για πάρα πολύ ώρα...ελπίζω να μείνει για αρκετό καιρό στη Θεσσαλονίκη για να μπορέσω να την ξαναεπισκεφτώ και να φροντίσω να είμαι καλύτερα προετοιμασμένος...
Φιλάκια πολλά Κάντυ...kisses!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
ΤΑΝ
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού