Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η βροχη επεφτε με δυναμη,ευτυχως ειχα παρη ομπρελα,την κορασιδα την ειχα δη πολλες φορες,και ελεγα να την τιμησω!Ηταν απο τις λιγες φορες που καθησα μεσα στην μεση της Ιασωνος,δεν υπηρχαν ανθρωποι.Μονο μια γατα που και αυτη φροντισε να προστατευτη!
Το σαλονι ειχε 1 συναγωνιστη που περιμενε,αλλα τα δωματια ηταν γεματα και ετσι περιμενα στην αναμονη!
Πληρωσα 15 ευρεους και εισηλθα στον μικρο ετοιμωροπο,αγωνιστικο χωρο!
Ο χωρος παραδοξος ηταν καθαρος,υπηρχε σαπουνι,τσελ,χαρτια υγειας,πριν απο μενα εξηλθε αλλος συναγωνιστης,ευτυχως λευκος!
Σκεφτηκα οτι καμια φορα πρεπη να βαζης το κορμι σου,για την αποκτηση γνωσις απο την μια,αλλα και ενημερωσις του κοινου απο την αλλη!
Σημερα ειχα αποφασιση να περασω την Μαρια απο ποιοτικο ελενχο,με βασι τα 15 ευρω,και κατα δευτερη μοιρα την συνεβρεση,αφου ηξερα τις υπηρεσιες της!
Ειναι ενα λεπτο κοριτσι,γυρω στο 1,65,με 1,5 στητο στηθος και ενα καλο κωλαρακι!!
Προκαταρκτικα δεν κανη,περναη την περισκελιδα και κανη μια ατεχνη πιπα,χρηζη βελτιωσης!Πιανη με τα δακτυλα τον κορμο και βαζη δοντι στην πιπα ελαφρυ,στο χουφτωμα ειναι δεκτικη.Η κοπελα δεν εχη κανη αποτριχωση στα βασικα σημεια και ξυριζετε κοντρα με αποτελεσμα για οσους δεν γνωριζουν να μην τους αρεση!
Δακτυλισα και τις δυο τρυπες της και δεν διεκρινα τζελ!
Ενα αλλο που πρεπη να σας πω,με το που θα εισελθη στον χωρο,η ευγενης τσα μετραη χρονο,επταλεπτο με + 1-2 λεπτα!
Αφου σηκωθη η δεν σηκωθη το εργαλειο,ανοιγη τα ποδια ιεραποστολικα,και σου λεη ελα,εκει με την παλια τεχνικη του πινελου,στην σηκωνη για οσους δεν,αν εισαι οκ!καρφωνης!
Πρωτα λιγο μουνακι να γινη δυνατος και μετα κωλαρακι μου λεη!Ενταξη μωρο απανταω!Μετα τον βγαζη απο εμπρος και προσπαθη να τον βαλη πισω,ανευ τζελ!Αυτο λεγετε τεχνικη ξεπεταγματος,που αποσκοπη στην γρηγορη εκσπερματοση του καλιτεχνηΧαμόγελο.
Επειδη ειμαι συνηθισμενος στιςδυσκολες πτησης της σηκωσα τα ποδια,ο κωλος διεγραφε την μορφη αχλαδιου σε αυτην την σταση,και εισηλθα με δυνατη παλινδρομηση,η κορασις εσκουξε λιγο,αλλα εγω δεν αργησα να αδειασω!
Εκεινη ακριβως την στιγμη η τσα κτυπησε το ντουβαρι,ειναι το συνθηματικο δεν φωναζη!
Η μαρια εφυγε με ευχαριστησε και μου ευχηθηκε για την νεα χρονια!
Μια εμπειρια ακομα λοιπον,οχι οτι εκλαψα τα λεφτα μου,αλλα πρεπη να εισαι προετιμασμενος για την διαχειρηση του χρονου που εχης!!
Για μια φορα ειναι καλα,τωρα αν εισαι πελατης δεν γνωριζω αν παρεχετε παραπανω χρονος!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2012
Οντως, η περίπτωση είναι για πολύ πεπειραμένους παίχτες!
Εχεις το 4 στα 5.
Συγχαρητήρια για τον τίτλο του τιμημένου.
05 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω αγαπητε φανουρη,οντως το 10-15Ε. θελη πειρα για να αξιοποιηθη,αλλιως καταντα μια απλη εκτονωση,η παη πεταμενο.Καθοτι λιγη προλαβαινουν να τελειωσουν στο επταλεπτο!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2