Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488383
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μόνικα είναι εντυπωσιακή. Ωραίο πρόσωπο, στήθος 1,5 αλλά καλό και σχεδόν αψεγάδιαστο σώμα. Σέρβα δήλωσε και 20 ετών. Είναι πολύ ψηλή και με τα τακούνια που φορούσε και που δεν έβγαλε μπορεί να έφτανε και το 1,90. Όσοι πιστοί ψηλών κυριών προσέλθετε.
Στο θέμα του σεξ τώρα θα έλεγα ότι είναι απλά διεκπεραιωτική. Δεν κάνει δηλαδή αυτό το κάτι παραπάνω που θα σε απογειώσει και θα σε κάνει να ζήσεις μια εμπειρία με μια τέτοια γυναίκα που θα σου μείνει για πάντα. Κρίμα. Δεν μιλάει καθόλου ελληνικά, μόνο μέτρια αγγλικά σε βαθμό όμως που και έτσι η συνεννόηση να μην γίνεται εύκολα.
Ξεκινήσαμε με φιλιά και χάδια σε όλο το σώμα (μέτρια από μέρους της) ενώ η κρέμα σώματος που είχε βάλει σου έδιναν μια πικρίλα στο στόμα. Το κάνουν πολλές αυτό, μάλλον θα έπρεπε να το σταματήσουν τελείως. Σκουφάκι σε ημισηκωμένη κατάσταση. Δεν υπήρξε περιποίηση στα @@ και το στοματικό της μέτριο και τυπικό. Ξεκινήσαμε το σεξ με εκείνη από πάνω. Η τεχνική της στην συγκεκριμένη στάση είναι αρκετά καλή και επίσης καλή και η αντοχή της. Πολλές στο δίλεπτο τα έχουν φτύσει και σου ζητούν αλλαγή. Καθότι αυτή είναι η αγαπημένη μου στάση συν το γεγονός ότι είχα αυτό το θεϊκό πλάσμα πάνω μου παραλίγο να φέρουν το μοιραίο 2 φορές όπου το κράτησα με τα χίλια ζόρια. Συνέχεια στα 4 με θέα την απίστευτη κωλάρα της όπου μετά από 3-4 λεπτά πάλι ένιωσα το τέλος να πλησιάζει. Την ξαναέφερα από πάνω όπου μετά από κανά 2λεπτο κατέθεσα μέσα στο ζεστό μουνάκι της. Όταν το κατάλαβε με κοίταξε και μου είπε «finish?». «Finish» της απαντάω και στο δευτερόλεπτο έχει ξεκαβαλήσει και αρχίζει να ντύνεται σχετικά γρήγορα αν και δεν είχε ακουστεί το κουδούνι. Τυπικό φιλί στο μάγουλο και εξαφανιζόλMoney Mouth. Κρίμα γιατί η συγκεκριμένη αν το ήθελε θα μπορούσε να έχει ουρά από άντρες στο σαλόνι παρόλη την κρίση. Αλλά με αυτήν την συμπεριφορά, χλωμό το βλέπω.
Την θεωρώ καλή για μία φορά σαν εμπειρία αλλά δεν νομίζω να ξαναπάω. Πάρκιγνκ 10 γιατί βρήκα απ’έξω, η υπηρεσία τυπική στο ποίημα της και ο χώρος καλός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
88
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού