Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα να βρώ το στανταράκι μου την gilf Ρωσιδα Χριστίνα, αλλά αντι αυτής βρηκα την προμιλφ Ουκρανη προμιλφ Ναταλι.
Τελικα αυτο το σπιτάκι έχει παραδοση στα καλα μιλφο-γκιλφ!
Η τσατσα μια κοντη κυριουλα ευγενεστατη και το σπιτακι λιτό , περιποιημενο και καθαρό
Εμφνιση Ναταλης:
Ψιλή με πολυ ωραια πόδια και κώλο αψεγαδιαστο χωρις ιχνος κυτταριτιδας. βυζι 2αρι λιγο πεσμενο, φορα ωραιαο σετ εσωρουχα, ψιλοτακουνα και καλτσοδετες. Αψογη βελουδινη επιδερμιδα
Φατσα πολύ μετρια, αλλα και καβλωτικη συγχρωνος. Εχει μεγάλα μαγουλα, ειναι λιγο στρογγυλοπρόσωπη και εχει λιγο δτραβα δοντακια.Μαλλι πολυ μακρυ καστανόξανθο και ισιο. Στο σαλονι ειναι χαρουμενη κανει κουνηματα και γενικα φανερωνει καλη διαθεση.
Μιλα και πολυ καλα ελληνικά.
Εδωσα το 20 αρικο και περασα καθως το χομεγελάκι της μου ξυπνησε το πορνοενστικτο μου..
Ηρθε στο δωμάτιο χαμογελαστη με χαιδεωε και μου εδωσε φιλακια στο σωμα και στηθηκε για να μου κανει πιπα αφου πρωτα περασε προφυλακτικο στο ηδη σηκωμενο πεος μου.
καθως μου επερνε πιπα εβλεπα απο το καθρεφτη την αψογη κωλαρα της τουρλωμενη και την δουλεμενη κωλοτρυπιδα της και τρελενομουνα. Βουρ λοιπον δαχτυλιασμα ανελεητο στις τρυπες της , το οποιο δεχθηκε αδιαμαρτηρητα. Εχει ωραιο μουνι και μουνοχειλα και ακομα καλυτερη κωλοτρυπα για δαχτυλιασμα και γλειφορουφηγμα...Γλώσσα
κωλο δεν εχει το προγραμμα αλλα φαινεται εξαιρετικα δουλεμενος.
Γενικα αμα παιξεις με τη Ναταλι ειναι καβλιαρα, δεν βιαζεται και περνας καλα. Στο σεξ αλλαξαμε 3 στασεις, δεν βιαστηκε και δεν δυσανασχετισε σε τιποτα, παροτι που το σαλονι γεμιζε εξω...
Για εμενα μια πολυ καλη επιλογη που τιμα τα λφτα της και θα ικανοποιησει καθε μιλφολαγνο συναγωνιστη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού