Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
τωρα σοβαρα...
υπαρχει κανεις που να βρισκει νοημα στο φωτισμο με μπλακλαιτ στα μπουρδελα?
γιατι να γινεται μια τοσο υγιης πραξη οπως το γαμησι,μεσα σε μια τοσο αρρωστη ατμοσφαιρα με παραισθησιγονους φωτισμους?
εξω ειχε χαρα θεου...και μπαινω στο εν λογω μπουρδελακι και δε μπορουσα να δω ουτε τη μυτη απ το σκοταδιΘυμόςανοιξτε κανα φως ρε παιδια ... αφηστε μια αχτιδα ηλιου να μπει και βγαλτε αυτα τα γαμημενα τα μπλακλαιτ...να γαμησουμε ηρθαμε ,οχι να παρουμε τριπακια και να χορεψουμε ρειβ...

τη ντιανα την ειχα δει σε προηγουμενη βολτα και ηρθα μεταξι μονο γι αυτη ,για να κανω δευτερη καταθεση μετα απο αλκιβιαδου και να αδειασω εντελως τα αρχιδια μου...

εδωσα το δεκαρικο και ανεβηκα στο πανω δωματιο...
στο τερμα της σκαλας ειχε ενα κοκκινο γαμοφως και μεσα στο δωματιο 2 μωβ μπλακλαιτ...μολις εκλεισα την πορτα και απεκλεισα το κοκκινο φως,πραγματικα δεν εβλεπα μπροστα μου...ξανανοιξα την πορτα λοιπον και την αφησα ετσιΘυμός

οι συναγωνιστες παρακατω το βρηκαν ωραιο το μπουρδελακι ως χωρο...εμενα ομως δε μου αρεσε καθολου,κυριως λογω του κωλοφωτισμου...και θεωρω τετοιες συνθηκες ακαταλληλες για γαμησι...

η ντιανα ηρθε στο δωματιο και συμφωνησαμε να αφησουμε ανοιχτη την πορτα λογω σκοτους...
ειναι ωραια μιλφαρα...ξανθια ,νταρντανα...ρωσιδα λεει η τσατσα...ωραιο μωρο...

φαινοταν οτι ειχε πολλη διαθεση να με ικανοποιησει,αλλα γενικα το ολο γαμησι που κανει ειναι λιγο κονσερβα...
προκαρκτικα ουσιαστικα ανυπαρκτα...
με βαλε για πιπα..."να ξαπλωνεις(=ξαπλωσε)...καθαρα ειναι!ΣΗΜΕΡΑ τα αλλαξαμε!"!!χαχαχαχαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

κανει και ακαποτη με 15 ευρω*(και νομιζω και για αλλα προγραμματα συνεννοεισαι για τιμη)

στο μουνι της ειχε βαλει κρεμα.

την εχει δουλεψει πολυ την πιπα...φαινεται...παει η γλωσσα της μοτερακι...
γλειφει ωραια και αρχιδια και ολη την περιοχη...

μετα την εβαλα απο πανω...ετσι κι ετσι...
ιεραποστολικα...καλυτερα...εχει και ωραια αγκαλια...
πισωκολλητα...κι εδω καλυτερα...εχει και κωλαρα!

καπου εδω ...6-7λεπτο να χε περασει...φωναξε η γαμιολα η τσατσα απο κατωΘυμός

εγω δε θα χυνα ουτε σε 10 ωρες με τετοια ενταση γαμησιου και ενω ειχα χυσει προηγουμενως παλι...οποτε βγηκα και αρχισα τη μαλακια...
η κονσερβοποιημενη συμπεριφορα της και η πιεση του χρονου ομως δε με βοηθουσε...οποτε την εδιωξα και αραξα να τον παιξω με την ησυχια μου τουλαχιστον...μη γελατε μαλακες τι θελετε να κανα!!
φανταζομουν τη χοντρη την τσατσα να ανεβαινει τις σκαλες και να μπαινει απ την ανοιχτη πορτα και να μου λεει "τι κανεις εδω βρε ανωμαλε" και ετσι πεταξα τα φλοκια στον τοιχο και βρηκαν επιτελους τη σωτήρια ηρεμια τα αρχιδια μου...

ποτε μου δε μπορεσα να γαμησω σαν ανθρωπος στο μεταξουργειο...
γι αυτο δεν παταω...η ενεργεια του με χαλαει...
για τους μεταξουργιωτες παντως δεν ειναι καθολου κακη επιλογη η ντιανα στα 10 ευρω νομιζω...
απλα παρτε και κανα φακο μαζι σας...

------------
ο πουτσος του μπουρδελιαρη 10 φορες ειναι γεματος και μια φορα αδειανος...

ειναι τζογαδορος και παικτης ο μπουρδελιαρης...και στο τζογο λιγοι βγαινουν κερδισμενοι...
θελει μεγαλη εμπειρια για να αποφευγεις τις φολες και να διατηρεις την ψυχραιμια σου για να μην κανεις λανθασμενες επιλογες...
ειδικα οταν απο μερικα πετυχημενα γαμησια,μπορει να ανοιχτεις πολυ κι εκει συνηθως χανεις...
οπως ελεγε κι ενας μεγαλος αλογομουρης(μπουκοφσκι) ,πρεπει να πας και λιγο κοντρα στην (αυτοκαταστροφικη) ανθρωπινη σου φυση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2011
Έγραψες επιτέλους και μια κριτική της προκοπής Γαμήσου
Π
Πύρκαυλος
02 Δεκεμβρίου, 2011
Συμφωνώ στα περί μπακλάιτ.
J
jopino
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2