Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ξεκινησα απ το σπιτι με καυλες,για τη μαριαννα του 27α...

οταν εφτασα στην περιοχη ομως,μου μυριζε μουνιλα...περασα εξω απ το 27α...καταλαβα οτι δεν ερχοταν απο κει η μυρωδια...πηγα στο αλκαμενους 113,ουτε κει...μετα στο περγαμου 27β...τιποτα...
...κι ετσι πηγα απ τη ρεμουνδου,να δω αν ακουγοταν απο κει το τραγουδι των σειρηνων...

μπαινω στο 21α και παρουσιαζεται η αννουλα...πιτσιρικα(19 ειπε...οντως πολυ μεγαλυτερη δε φαινεται)...καστανοξανθουλα,λευκη,σχετικα μικροκαμωμενη με λιγο ζουμερουλι σωμα(κυριως κωλαρακι,μπουτακια)...οχι χοντρη,ουτε καν αφρατουλα...
...γλυκουλα και καυλιαρα με εκφυλο προσωπακι και περιεργα δοντια οπως ολες οι ρουμανες...
καλο,δροσερο μουνακι με λιγα λογια...
σα να ναι γνωστη φυσιογνωμια εντωμεταξει,αλλα δε μπορω να θυμηθω που αλλου την εχω δειΧμμμ;

ερχεται και μου την πεφτει και δε με αφηνε να φυγω...
εγω ημουνα τραβατε με κι ας κλαιω...
αρχισε να μου τριβεται και να με φιλαει...καυλωσα αμεσως...της χουφτωνα τον κωλο...και συνεχιστηκε ενα αυξανομενης εντασης χαμουρεμα...
καπου εκει σκεφτηκα μηπως δε θα ταν πρεπον να εφευγα μετα απο τοση ωρα χαμουρεμα...αλλα θυμηθηκα τον κρετινο τον ντερτιλιβιν και τις τακτικες του και μου φυγαν οι ενδοιασμοι και συνεχισα το πασπατεμα ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

πανω στο χαμουρεμα ομως εβγαλα το εικοσαρι ,το δωσα και περασα στα ενδοτερα...

μετα απο 5 δευτερολεπτα,μπηκε κι η αννα,ενω ειχα βγαλει μονο το μπουφαν...συνεχισαμε το χαμουρεμα και αρχισε να με γδυνει πριν ξεβρακωθω μονος μου εντελως,μεσα σε ενα δευτερολεπτο...

πηγαμε στο κρεβατι ...τα ιδια κι εκει...της ειπα για πιπα με καποτα ενω μου γλειφε τα αρχιδια...αλλα μολις μου βαλε καποτα και μου τον εγλειψε μια φορα,δεν αντεχα αλλο...ηθελα να της τον χωσω...οποτε την εφερα απο πανω...

ετσι δεν εχω αποψη για την πιπα της...παντως πρεπει να κανει και ακαποτη...

το μουνι της ηταν μουσκεμα και γαμιοταν πανω μου πολυ ωραια και πολυ αληθινα...
γενικα η ολη φαση ηταν πολυ αληθινη...
καναμε και ιεραποστολικο και πισωκολλητο...παντου πολυ ωραια,αλλα πιο πολυ στο να ναι αυτη απο πανω τη βρισκαμε...

ειχε περασει αρκετη ωρα και αρχισαν οι ιδρωτες και οι ζεστες...κι εγω καπου εκει αποσυντονιζομαι ενιοτε...ειχα χυσει και πριν κανα τριωρο...οποτε εβγαλα την καποτα και αρχισα τη μαλακια...οπου μετα απο λιγο εχυσα ωραια και δυνατα χουφτωνοντας το ωραιο κωλαρακι της...

παρα πολυ καλο γαμησι...ακριβως οτι ζηταω σ ενα μπουρδελο!

ειχε φερει και αλοιφη μαζι της...δεν εβαλε φυσικα,αφου το μουνι της ειναι μεγαλο και πολυ υγρο(εκτος κι ειχε βαλει πριν...αλλα εγω δεν καταλαβα τπτ)...οποτε σκεφτομαι οτι ισως δινει και κωλο και γι αυτο να την κουβαλαει μαζι...

ειχε περασει κανα τεταρτο τουλαχιστον που ηταν στο δωματιο,οταν ο πουστροτσατσος τη φωναξε...ειχαμε τελειωσει και ντυνοταν βεβαια εκεινη την ωρα...

ο πουστροτσατσος ειχε τοσο ψιλη φωνη που οταν τον ακουγα να μιλαει απ το σαλονι,μολις ειχαμε τελειωσει με την αννα,νομιζα οτι ειχε ερθει η γυναικα τσατσα της επομενης βαρδιας...Money Mouth

τα βυζακια της ειναι μικρα ,τρυφερα και ωραιες ρωγες...

η μικρη δε βιαστηκε καθολου...γαμηθηκε με ορεξη...και ειχε καθε διαθεση να κανει οτι της ελεγα...
οι υπηρεσιες της ξεπερνουν το 9.5...
ως προς την εμφανιση νομιζω το 7.5 ειναι πιο ακριβες...

στο δωματιο πολυ σκοταδι ρε πουστη μουΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2011
"και περιεργα δοντια οπως ολες οι ρουμανες..."
Μ' έπιασες μαλάκα τώρα!
Πως είναι δηλαδή τα ρουμάνικα δόντια και δεν τα' χω πάρει πρέφα τόσα χρόνια;
Αλλά να μου πεις με τις μασέλες που έχεις συνηθίσει εσύ στα γερόντια, τα φυσικά περίεργα θα σου φαίνονταν... Γαμήσου
Π
Πύρκαυλος
26 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελα ρε ...ολες οι ρουμανες χαλασμενα η στραβα δοντια εχουν...

Γαμήσου
26 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον γαμείς πρεζάκια τύπε Γαμήσου
Π
Πύρκαυλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3