Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Έυα είναι μια όμορφη κοπέλα και το δυνατό σημείο της είναι το στήθος της. Η κοπέλα είναι ακριβώς όπως φαίνεται στην δεύτερη φωτογραφία του site. Μπαίνω στο δωμάτιο της και συναντώ μια όμορφη κοπέλα. Αποφάσισα να ξεκινήσω αφού πρώτα πήγα να πλύνω τα χέρια μου. Βγαίνοντας από το μπάνιο με περίμενε στο κρεβάτι, όχι ξαπλωμένη και το μάτι μου έπεσε στα υπέροχα στήθη της. Το μείον στο σώμα της είναι ο μικρός κώλος της. Ξεκινήαμε με φιλιά, όχι τόσο παθιασμένα από την πλευρά της, αλλά ικανοποιητικά και πολλά χαδάκια και πιπίλισμα στα υπέροχα στήθη της. Δεν χόρταινα να ασχολούμαι με αυτά τα ωραία στήθη που έχει. Έπειτα ξαπλώσαμε και συνεχίσαμε με γλωσόφιλλα ώσπου σηκώθηκε και ξεκίνησε την πίπα η οποία ήταν ωραία. Κάποια στιγμή, θέλησα να της βάλω δάχτυλο και έβαλε gel ώστε να μπει πιο εύκολα. Τότε παράλληλα με το δάχτυλο που της έβαζα στο μουνάκι της άρχισα να γεύομαι και πάλι τα υπέροχα στήθη της. Η συνέχεια περιλάμβανε γαμήσι σε διάφορες στάσεις. Όταν την έβαλα στα τέσσερα, γούσταρα να την γαμάω και να ξεζουμίζω με τα χέρια μου τις βυζάρες της. Εκεί θα μπορούσα να τελειώσω, όμως δεν το έκανα γιατί ήθελα να εκσπερματώσω στο στόμα της, ξέροντας ότι δεν είχα πολύ χρόνο. Της ζήτησα να μου κάνει πίπα και μου είπε πως αν θέλω να τελειώσω στο στόμα της αλλά 50 ευρώ. Αδιαφόρησα ξέροντας πως δεν θα την προειδοποιούσα και συνέχισε με πίπα. Θέλοντας να εκμεταλλευτώ όλο τον χρόνο που είχα στην διάθεση μου συνέχισα να την φιλάω και να γεύομαι τα στήθη της, διακόπτοντας κάποιες στιγμές την πίπα που μου έκανε, που σημειωτέον το στοματικό το κάνει καλά. Είχα αποφασίσει να την αφήσω να με πιπώσει τα τελευταία 5 λεπτά και να το ρίξω στο στόμα της το σπέρμα μου. Όμως πήγαινα με την ώρα που έγραφε στην τηλεόραση που πήγαινε 10 λεπτά πίσω. Έτσι, με προειδοποίησε πως έχω μόνο 2 λεπτά και με άγχωσε. Τα τελευταία 2 λεπτά μου έκανε πίπα αλλά δεν κατάφερε να με τελειώσει και αυτό ήταν το ξενέρωτο στην συνάντηση (ότι δεν μπόρεσα να εκσπερματώσω στο στόμα της). Ήταν μια ωραία συνάντηση και ίσως να την ξανασυναντούσα!Σπασίκλας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 24, 2011
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2011
180 ευρώ για 30 λεπτά είναι πάααααρα πολλά... Και χωρίς εκσπερμάτωση ακόμα περισσότερα... Δηλαδή μετά τί έκανες για να "ανακουφιστείς"; Πήγες σε μπουρδέλο;
28 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα λεφτά μου δεν τα κλαίω. Πέρασα καλά, απλά με μπέρδεψε η ώρα και δεν υπολόγισα τον χρόνο για την ανακούφιση. Η κοπέλα ήταν καλή και πρόθυμη. Τα city tours τόσο κοστίζουν γιατί βλέπεις τις κοπέλες από τις φώτο (όχι σε όλα τα πρακτορεία γιατί κάποιες είναι fake φώτο) και ξέρεις τις υπηρεσίες.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2