Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρόσφατα σε βόλτα απο το συγκεκριμένο στούντιο, μου είχε αφήσει θετική εντύπωση ο χώρος και το πόσο προσεγμένος είναι. Μέσω τηλεφώνου η ευγενική υπηρεσία με ενημέρωσε οτι βάρδια έχει η Λίντα. Είχα καιρό να την δώ, δεν μου πήρε και πολύ να το πάρω απόφαση!

Με το που φτάνω η υπηρεσία με οδηγεί στο σαλόνι και μου εξηγεί πως εαν είναι να περάσω θα πρέπει να περιμένω καθώς τα δωμάτια είναι γεμάτα. Άδειασε και μπήκα.

Η αλήθεια είναι οτι περίμενα κανένα 20λεπτο απο την στιγμή που μπήκα στο δωμάτιο μέχρι να έρθει η λίντα αλλά επειδή γνωρίζω οτι πάντα παίρνει την ώρα της στο δωμάτιο δεν μου έκανε έκπληξη!

Για την Λίντα δεν νομίζω οτι χρειάζετε να πω πολλά παρά μόνο οτι, πλέον, εμφανίζετε ως ξανθιά.

Στα ενδότερα τώρα:
Με θυμήθηκε οπότε περάσαμε μερικά λεπτά συζητώντας περι ανέμων και υδάτων.
Τα προκαταρκτικά της πολύ καλά, με φιλιά σε ολο το σώμα, λαιμό. Έφερνε το στήθος της στο στόμα μου συνεχώς, φυσικά δεν έχασα την ευκαιρία και το χάρηκα καθώς ναι μεν είναι ενισχυμένο με σιλικόνη αλλά είναι πολύ καλή δουλειά. Περιποίηση όλης της γύρω περιοχής μέχρι να έλθει η στύση και στην συνέχεια τοποθέτηση προφυλακτικού για στοματικό. Πότε ρηχό όπου και επικεντρωνόταν στο κεφάλι, πότε βαθύ, παιχνίδια με την γλώσσα, έχασα την μπάλα. Εναλλάξ περιποίηση της γύρω περιοχής και στοματικό. Αλλαγή διάφορων στάσεων με κορυφαίο το πισοκωλητό στο οποίο και δίνει ρέστα. Προτροπές απο μέρους της, πότε με λόγια, πότε με χτυπήματα, για όλο και πιο έντονους ρυθμούς. Το τέλος δεν έρχονταν εύκολα οπότε μετά απο προτροπή μου έβγαλα το προφυλακτικό και τελείωσα στο στήθος της.
Εαν μπορούσα να βαθμολογήσω τον εαυτό μου θα μου έβαζα 5 καθώς πήγα ξενυχτισμένος και κουρασμένος κατευθείαν απο δουλειά με αποτέλεσμα να μην είμαι στο 100%.

Κατα την διάρκεια του σεξ η Λίντα δημιούργησε ενα ευχάριστο κλίμα με πειράγματα και νάζια κάτι που μου έφτιαξε ιδιαίτερα το κέφι και την διάθεση.

Μετά δεν έφυγε αμέσως, έκατσε λίγο ακόμα για συζήτηση όπου μου είπε οτι είχε αρκετή κίνηση απο κόσμο και με ενημέρωσε οτι θα εργάζεται πλέον εκεί κάθε πέμπτη, παρασκευή και κυριακή πρωινά. Μάλιστα μου ζήτησε και συγγνώμη που με κούρασε, αν και ουσιαστικά το αντίθετο συνέβη. Η ώρα είχε περάσει και έπρεπε να αποχωρήσει καθώς υπήρχε κόσμος στα δωμάτια και το σαλόνι ήταν γεμάτο κάτι που δεν το περίμενα.

Όσον αφορά τον χώρο...
Άψογος, καθαρός και περιποιημένος. Το παράδοξο της υπόθεσης είναι οτι παρόλο το στούντιο είναι απο τα πιο πρόσφατα, το στρώμα του κρεββατιού, στο δωμάτιο που πήγα, βούλιαζε στο κέντρο πολύ και δεν ήταν και το πιο βολικό. Κατά τα άλλα το δωμάτιο είχε ατομική ντουζιέρα, μεγάλο καθρέπτη, νυπτήρα, πετσέτα, μπουκαλάκι με οινόπνευμα.

Αν θα ξαναπάω;
Σίγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
lex80
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2011
Ούτε ο Κοστάντζο να ήσουνα με τόσα γκολ που'χεις φάει.
P
px75
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1