Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ειχα διαβασει τις καλες κριτικες και επειδη μ αρεσε πολυ στο σαλοναρισμα η σονια,ηθελα εδω και καιρο να την τιμησω...

το σαλονι του φ84α ειναι θεοσκοτεινο...οποτε οταν ηρθε στο δωματιο και την ειδα καλυτερα δε μ αρεσε τοσο...
και οταν κατεβηκε απ τα τακουνια και αρχισα το πασπατεμα,καταλαβα τις πολυ μικρες διαστασεις της...

ειναι αρκετα κοντη και μιρκοκαμωμενη...θα τη χαρακτηριζα μισοριξια/μομολο...

απ την αρχη(πριν μπω στο δωματιο),μεχρι το τελος,οφειλω να ομολογησω οτι ειχε ολη την καλη διαθεση να με ικανοποιησει...

ξεκινησε προκαταρκτικα,τριβοντας το μικροσκοπικο κωλαρακι της στον πουτσο μου,ενω ηταν στημενη στα 4...

μετα πιπα.

στη μεση της πιπας ξαπλωσα και εβγαλε και το στριγκακι οπου μου σκασε μυρωδια λιπαντικου...μπλιαξ.

την εβαλα απο πανω(αφου εβαλε λιπαντικο)...ουτε που θυμαμαι πως γαμηθηκε.

τη βαζω στα 4...συνεχιζεται να κουνιεται μ ενα ρυθμο που δε μ αρεσε

την ξαπλωνω ιεραποστολικα...εκει κοπανιοταν ακομα πιο εντοναΘυμόςτης λεω να σταματησει...σταματαει για 2 δευτερολεπτα και ξαναρχιζει ακομα πιο εντοναΘυμός

...δεν ξερω αν οντως ψιλοκαυλωνε,αν ηθελε να νομισω οτι καυλωνει,αν προσπαθουσε να με τελειωσει...
αλλα το κοριτσακι δεν ξερει να γαμηθει για μενα...

γενικα μου δινε την εντυπωση ανηλικου...τοσο στο γαμησι,οσο και το σωματακι της...

στο ιεραποστολικο,εχυσα τελοσπαντων...

παντως δεν ειναι καμια μαλακω που θελει να σε ξεπεταξει,σε καμια περιπτωση.ισα ισα ειναι φιλοτιμη και χαμογελαστη/ευδιαθετη...

για ρουμανακι την κοβω...μιλαει ιταλικα,αλλα η προφορα της δεν ειναι ιταλιδας...ουτε και το παρουσιαστικο της...

εν κατακλειδι...οσοι χαλιεστε απο πολυ αδυνατες/μικροσωμες γκομενες που ψαχνεις να βρεις λιγο ψαχνο να χουφτωσεις...μην περασετε ουτε απεξωΣπασίκλας

επισης οσοι θελετε να γαματε με το δικο σας ρυθμο και εκνευριζεστε οταν η ερωμενη δεν τον αντιλαμβανεται και δε συντονιζεται,αλλα κοπανιεται σε αλλη συχνοτητα,επισης μην το σκεφτειτεΣπασίκλας



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόνια
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού