Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και ναμαι στο παραλιακό ξενοδοχείο να συναντήσω την μικρή που έχω βάλει εδώ και καιρό στο μάτι. Οι φωτογραφίες της είναι αρκετά ακριβείς για το τι θα συναντήσετε (μεγάλη έκπληξη!!). Το πρόσωπο της είναι πολύ γλυκό και το στήθος της καλοσχηματισμένο και στητό. Δεν είναι σωματότυπος μοντέλου καθώς έχει καναδυό κιλακια παραπάνω αλλά τίποτα το αντιαισθητικό. Απλά όταν είναι όρθια ο κώλος της φαίνεται ωραίος αλλά στα τέσσερα όχι. Ωραίο ζεστό χαμόγελο στην υποδοχή και αρχίζω να κάνω ευχάριστες σκέψεις για το τι θα ακολουθήσει.
Φιλία πολύ λίγα και χωρίς γλώσσα. Πίπα στυλ «μακριά και αγαπημένοι» καθώς με το ζόρι να το βάλει στο στόμα της και γρήγορα πήγε για προφυλακτικό. Στο σεξ ήταν χωρίς ιδιαίτερο πάθος και λίγο μηχανικά όλα. Στα διαλείμματα της έδινα οδηγίες για την πίπα και μπορώ να πω πως βελτιώθηκε λίγο αλλά γρήγορα ήθελς να μου το γυρίσει στο «χειροκίνητο». Φυσικά δεν θα περνούσε το δικό της και την ξαναεβαζα για σεξ. Προς το τέλος της λέω για CIM και CIF και τρομοκρατήθηκε. Τελικά τελείωσα στο στήθος της και αυτή σηκώθηκε σφαίρα για το μπάνιο.
Όμορφο πρόσωπο και καλούτσικο σώμα αλλά η κοπέλα δεν το έχει. Αγγλικά χάλια αλλά το παλεύει. Στην πίπα περισσότερο μου τον καθάριζε με τα μαντηλάκια παρά τον είχε στο στόμα της. Το σεξ ήταν μέτριο και για το τελείωμα θα προτιμούσε να ήμουν μόνος μου στο μπάνιο για να μην με βλέπει. Κρίμα που το ζεστό χαμόγελο δεν συνεπαγόταν και θερμή γυναίκα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2011
Νά 'σαι καλά που με γλύτωσες απ' το μνημόσυνο! Ασυγκράτητε... Πλατύ χαμόγελο
04 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mr. GES we are waiting your comments... Any thoughts?
04 Οκτωβρίου, 2011
τα χρηματα ομως δεν σιχαθηκε να τα παρει! η σιχαμενη
06 Οκτωβρίου, 2011
Ιδια ακριβως περιπτωση k με την αλλη κρυοκωλη του γραφειου...Την Inga...
06 Οκτωβρίου, 2011
Oρε μεγαλε με γλυτωσες και μενα.Με το πρακτορειο αυτο εχω γινει ειδικος στις μεταβολες αλλα μ'αυτη θα τη παταγα χθες παραλιγο.Ευτυχως ειδα τη κριτικη σου και ακυρωσα.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5