Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142924
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
θα γραψω μια κριτικη που θα ειναι αντιθετη στο ρευμα....βεβαια θα σημειψσω εξαρχης οτι πηρα προγραμμα με γλειφομουνι και γυμνο τσιμπουκι με χυσιμο στο στομα...εφυγε δλδ ενα κατοσταρικο αλλα η μερσυ το τιμησε και με το παραπανω....η κοπελα ειναι απο ουγγαρια οπως εχουμε ξαναπει,εχει ωραιο σωματακι ειναι σχετικα καλο και το στηθος της αν και οχι μεγαλο αλλα στητο και νεανικο ,εχει πολυ ωραιο προσωπο με στοιχεια εκφυλης φατσουλας.....
απεδειχθη πολυ ανετη με τον χρονο...εξαρχης μου ξεκαθαρισε οτι εχουμε μιση ωρα χρονο με τοσα λεφτα....αφεθηκε να της κανω γλειφομουνι,δαχτυλα δεχτηκε και εξω να χαιδευουν την κλειτοριδα της και μεσα στο μουνακι της,της εκανα και fingerfucking,το οποιο δεχτηκε αδιαμαρτυρητα,χαιδεψα και εγλειψα και την πισω τρυπουλά,δαχτυλο ομως εκει απαγορευσε αφου δεν ποηρα και πρωκτικο προφανως....

πιπα καλη χωρις περιποιηση στις μπαλες ομως και με λιγο δοντακι.....69 καναμε και με αναστροφη της πανω μου ενω στο γαμησι εξαντλησαμε και τις τρεις κλασικες στασεις....απο πανω δεν το χει ιδιαιτερα αλλα στα τεσσερα στηθηκε αψογα....τελικα αφου σφυροκοπησα λιγο εβγαλα την καποτα και της τα δωσα στο στομα αφου την αφησα φυσικα αυτην να με τελειωσει με χειρομαλαξη.....επαιξε μαλιστα και ισπανικο πριν το τελειωμα....σηκωθηκε τα εφτυσε στον νιπτηρα και ευγενικα οπως ηρθε αποχωρησε αφου με χαιρετησε και εγω κατευθυνθηκα προς το ντουζ.....

συμπερασμα....αισθητα βελτιωμενη η μερσυ και μπραβο της.....αξιζει μια καταθεση αν σας αρεσει και εμφανισιακα με δεδομενο οτι τα κανει και ολα....ακομα και παρτουζες απο οτι ακουω.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μέρτσυ
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού