Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επιστροφη ξανα στης κριτικες μετα απο ενα μηνα αποχης, ελπιζοντας η νεα σεζον να παει καλα σε ολα, ευχομαι σε ολους υγεια και καλα γαμησια Χαμόγελο.

Ελα που ομως η χρονια του σταμ δεν ξεκινησε καλα.
Επειδη δεν εχω ανακαμψει οικονομικα τελευταια, μιας και ειμαι στουντιακιας εδω και καιρο ειπα να κανω μια μικρη κατάθεση να μου φυγουν οι καυλες ετσι απλα .
Μια μικρη βολτα, τιποτα το σπουδαιο που λετε, γουσταρα ομως κανα ελευθερο εκεινη την στιγμη μια και μου αρεσουν τα εξτριμ κολπα και επελεξα την σαμπρινα οπου την ειχα παρει πολυ παλια διοτη μου ειχε αφησει μετριες εντυπωσεις, και ετσι εγω την ξαναπηρα με την ελπιδα να αναθεωρήσει, αλλα που? χειρότερα τα πράγματα, μια μεγαλη δοση ειρωνείας προς τος πελάτες, ο αλβανοτσατσος το επεζε μοστρα το αρωστακι επειδη εβλεπα τα κοριτσια αρκετη ωρα και νομιζα οτι εγω ειχα παθει τυφλωση απο την ομορφια τους, ναι ρε μάγκα ωραιες οι κοπέλες, αλλα μουνοδουλος δεν ειμαι.
Τελοσπάντων εδωσα τα λεφτα και μπηκα μεσα , πολυ κρυο ειχε μεσα διοτη υπηρχε και aircodition ,και μια μικρη πτωση της θερμοκρασίας τα βραδια τελευταια δεν ειναι απαραίτητη η χρηση κλιματιστικού,αυτο το αναφέρω διοτη δεν εβγαλα το μικρο το φανελακι επειδη ειχε ψυχρα οπως επεισης το δωματιο ηταν μεσα στα χυσια και την σαπιλα και ετσι δεν γουσταρα.
Μπαινει μεσα η αλλη που λετε, με βαριεστημενο υφος, λιγα λογια στην αρχη και κατευθειαν πιπα με πεσμενο οργανο , δεν μπορουσε καν να φορέσει το προφυλακτικο . Μου λεει βγαλε το φανελάκι, της απαντησα οτι δεν το βγαζω για πολλους λογους ετσι και αλλιως μια δουλεια 10λεπτων ειναι οποτε δεν χρειάζεται, ξυνησε στην φατσα και μου απαντησε πως δεχονται μονο ελληνες.
Το ειδα μωρη μπλοφα, τα μαυρα χυσια απο ελληνες ειναι? Η ποδαριλα σου λεει τιποτα? Η κωλιλα? Εγω τι φταιω? Ας αφησω και ενα σημειο του σωματος προστατευμενο ντε.
Τι να πω, ειχα ξενερώσει τοσο που δεν μου σηκωθηκε καν, εκανε ελαχιστες προσπάθειες αλλα λιγα πραγματα, μηχανικη κατασταση χωρις ορεξη χωρις τιποτα, εγω προσπαθουσα αλλα αυτη οχι, με μετριο υψος οργανου ανεβαινει πανω μου, τι ανεβηκε ομως?
1 Μετρο αποσταση το μουνι της με το προσωπο μου και μου ρθε μια μουνιλα που παρομοια δεν ειχα ξαναδει, που να ζηταγα και 69 κιολας,συνδιαζμος ψαριλας με κρεμας γρασου, οτι πρεπει για πακιστανοκαταστασεις δηλαδη.
Αυτη ουτε καν που κουνιοταν, περιμενε εμενα να κανω κινηση με πεσμενο εργαλειο,επειδη θυμηθηκα τα λογια του τσατσου οτι εκανε και ελευθερο της ζητησα για λιγο στο τελος μπας και ανακαμψω απο την ηδη φολα που ειχα φαει
ε, εκει η κορυφωση. Μου λεει
-Με κρατησες τοση ωρα μεσα για να μου πεις οτι θελεις ελευθερο?
>> Γιατι στο προγραμμα σου δεν το εχεις?
Δεν ειπε τιποτα ,και αρχησε να μου κανει, το μονο καλο της υποθεσης, προσπαθουσε να με κανει να τελειωσω αλλα που να τελειωσω εγω?
Οταν τρως τετοια ξενέρα τι κανεις, σου λεει η αλλη τωρα > τι τοση ωρα μωρη μπιμπιθρα 5 λεπτα εισαι, το μεγιστο ειναι 10λεπτα
δεν της εκανα νοημα εκεινης, αλλα καταλαβε οτι δεν ηθελα και δεν μπορουσα βασικα, και σηκωνεται με ενα υφος , παιζει να ηταν το ποιο σπαστικο υφος που ειχα δει ποτε μου απο εκδιδομενη, ειναι σαν εκεινα τα σπασικλακια στο σχολειο με τα γυαλια .
Επειδη ειδε οτι τα σκατωσε αρχησε να μου λεει και τι ωραιος που εισαι , και οι αντρες ειναι περιεργοι,και και και,αλλα δεν μασησα
σιγα μην ζητουσα και συγνωμη κιολας, εδω τα 20ρικο δεν βγαινουν ετσι στο ντουκου και η αλλη σου λεει τωρα με κρατας τοσην ωρα μεσα ,
καλα μωρη βλαμενη, τσαμπα ηρθες, η μου εκανες φιλοδορημα?
Τι πραγματα ειναι αυτα ρε πουστη μου δηλαδη? Τοση κοροιδια? Τοση εκμεταλευση ποια?
Τελοσπαντων, μια κακη κατάθεση οπου επεβαλα στο μυαλο μου οτι εκεινο το 20ρικο θα το χαλουσα ετσι και αλλιως.
Μακρια μαγκες, εχει γεμησει φολες η φυλης, μακρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2011
"Το ειδα μωρη μπλοφα, τα μαυρα χυσια απο ελληνες ειναι?"

Ρε συ Σταμ ποια ανθρωπινη φυλη βγαζει μαυρο χυσι? Εκτος κι αν το μπουρδελο επισκεπτονται και εξωγηινοι!
22 Σεπτεμβρίου, 2011
άρε σταμ, τι πειραματίζεσαι και συ?? αφού ξέρεις...ένα είναι το κορυφαίο ίδρυμα...
22 Σεπτεμβρίου, 2011
Σταματη γερα χυσε τα μουνια Γαμήσου
Ζητα ποδομαλακια την επομενη φορα Γαμήσου
22 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα κλαιω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4