Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488391
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επιστροφή από Πάρις στο ίδρυμα της Τριγγέτα.

Η ευγενέστατη τσατσα μου παρουσίασε την Πάρις. Πανέμορφο πορνοσταρικό πουτσομεζεδάκι με σιλικονάτους βύζους που κοιτάνε το ταβάνι.

Απλό πρόγραμμα στα 50€ και μπήκα στο δωμάτιο. Ο χώρος γενικά χρήζει φρεσκαρίσματος. Υπήρχε βέβαια ντουζιέρα και σφραγισμένη πετσέτα.

Μετά απο λίγο σκάει ο μούνος και μου γίνεται κάγκελο...γενικά είναι ευχάριστη και ομιλιτική αλλά δεν κάνει προκαταρκτικά και είναι μέγα λάθος!
Μου έπαιξε λίγο το πουτσο πέρασμα καπότας και κλαρίνο με ψευτομουγγρητά που με ψιλοξενερώσανε. Είναι μαλακία τέτοιο πλασματάκι να μη σου
τρίβεται λίγο, να μη σου φιλάει το λαιμό, να μη σε χαϊδεύει κοκ. Εκεί ψιλοξενέρωσα...

Παρόλο που έβαλε λίγη κρέμα το μουνί της, ήταν στενό ζεστό και γενικά είχε πολύ ωραία αίσθηση. Την πήρα σε ιεραποστολικό μετά αυτή από πάνω
και μετά στα 4 όπου και κατέθεσα. Σε όλη τη διαρκεια ψευτοβογγητά όχι υπερβολικά αλλά το "ψευτό" ήταν εμφανες. Πάντως δε φάνηκε να κάνει "αγγαρεία".
Ίσως στα πιο ακριβα προγραμματα να είναι καλύτερη αλλά 3-5 λεπτά με σωστά προκαταρκτικά δε νομίζω να της "κοστίζουν" και κάτι...

Δε ξέρω αν θα τη ξαναπροτιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Paris
stronzo
Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού