Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τρίτη βραδάκι. Κάνω μια τσάρκα στην περιοχή αλλά τίποτα δεν μου γιαλίζει. Ανεβαίνω την Ταντάλου με σκοπό να γυρίσω Αισώπου και να την κάνω. Τελευταίος σταθμός το 14.
Φρέσκο κορίτσι από την Ουγγαρία μου τάζει η τσατσα...
"Πρώτη μέρα στη δουλειά... Λίγο ντροπαλή αλλά τα κάνει όλα" ...και αρχίζει τη κασέτα.
Η Έρικα εμφανίζεται με τα βυζιά ακάλυπτα. Κοντό, μινιόν... μελαχροινό, γλυκό προσωπάκι, απίθανα στητά βυζάκια μεσαίου μεγέθους, μικρά στρόγγυλα κολαράκι και κοιλίτσα...
Λόγω βίτσιου, προς τα ζουμπαδιάρικα, είμαι υποχρεωμένος να ενδώσω...
Ενημερώνω την τσατσα ότι και για μένα είναι η πρώτη φορα σε μπουρδέλο, και της καταθέτω 30... μια και το ρίσκο είναι μεγάλο...
Στο δωμάτιο δεν πρόλαβα καλά καλά να ξεντυθώ και νασου και η Έρικα...
Ο χώρος συμπαθητικός για Βαρδάρι το άρκουδίσιο δούλευε αλλα μάλλον ρουφούσε...
Πως σε λένε; Τη ξαναρωτάω...
Έρικα μου απαντάει....
Από που είσαι Έρικα;
Από Ουγγαρία, μου λέει...
Πόσο καιρό είσαι στην Ελλάδα;
Από Ουγγαρία, μου λέει...
Εγώ κάθομαι στο κρεβάτι κι αυτή όρθια δυο μέτρα μακριά
Έλα κοντά μου να σε γνωρίσω... της λέω
Από Ουγγαρία, μου απαντάει...
Το πιάσαμε το υπονοούμενο...
Της κάνω νόημα να πλησιάσει και την καθίζω στα γόνατά μου...
Της χαιδεύω την πλάτη και της φιλάω τη ρόγα... της χαμογελάω τάχα μου ικανοποιημένος...
Αυτή παγωμένηδεν βγάζει κιχ...
Ξαπλώνω στο κρεβάτι, με τον Γιακουμή σε πλήρες κώμα και αυτή με την τρίτη προσπάθεια, του περνάει τον σκούφο.
Αρχίζει μια αερόπιπα που την έκανε ο Fredy Crueger θα είχε περισσότερες ελπίδες να μου τον σηκώσει...
Βάζω το χέρι μου να πιάσω τον πούτσο μου έτσι για συμπαράσταση, και διαπιστώνω ότι μου είχε φορέσει την καπότα ανάποδα...
Την βγάζω, και της δείχνω πώς φορούνε την καπότα κανονικά...
Χαμογελάει, αλλά δεν λέει "από Ουγγαρία"...
Πιάνω το δάχτυλό της, το βάζω στο στώμα μου και το ρουφάω δυνατά για να της δείξω τι θέλω...
Χαμογελάει και πίσω στην αερόπιπα... πάνω κάτω ρυθμικά... Τελικά, το κατάλαβα. Σ αυτό το δωμάτιο, ο μόνος που ρουφάει είναι το κλιματιστικό...
Το πράγμα δεν πάει πουθενά... Ο Γιακουμής την έχει ψωνίσει και δεν ξυπνάει με τίποτα...
Σηκώνομαι στα γόνατα, και τον παίζω... μπας και...
Της δείχνω ότι θέλω να κάνει κι αυτή το ίδιο...
Καταλαβαίνει....
Στα γονατα, απέναντί μου αρχίζει να τρίβει το μουνάκι της... μου χαμογελάει... μάλλον ικανοποιημένη που συνεννοηθήκαμε...
Ρίχνω μια ματιά στο καθρέφτη και μας βέπω να μαλακιζόμαστε... vis a vis!!!
Πιστεύετε στα θαύματα; Εγώ πλέον πιστεύω!!!
Σε χρόνο dt ο Γιακουμής ξύπνησε και γύρευε και κολατσό...
Χωρίς να το ξανασκεφτω τη ρίχνω στα τέσσερα και την πηδάω ένα γεμάτο δεκάλεπτο... σφίγγοντάς της δυνατά τα κολομάγουλα...
Από πλευρά της δεν έβγαλε άχνα... το χρυσό μου...
Τελείωσα, σηκώθηκα, πήγα να πλυθώ. Αυτή ντύθηκε, κάτι μουρμούρισε φεύγοντας και δρόμο.
Ειλικρίνά δεν ξέρω πως να χαρακτηρίσω την εμπειρία...
Η Έρικα σαν θηλυκό, μου άρεσε... Αν το γνώριζα σε μια παραλία, θα το πήδαγα όλη νύχτα... Αλλά για πουτάνα...ΔΕΝ.
Τώρα που το σκεφτομαι, επί μισή ώρα, κατάφερε να μη με αγγίξει καθόλου...
Η συμβουλή μου σε όσους είχαν την υπομονή να με διαβάσουν:
Περιμένετε κανα τρίμηνο μπας και πιάσει το νόημα πριν το ρισκάρετε... Μέχρι τότε, δεν χάνετε τίποτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού