Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βολτα σημερα στη φυλης μ αποκλειστικο σκοπο να βρω τη μινελα για μια τρυφερη συνευρεση,ετσι το χα φανταστει στο μυαλο μου και ας μην εχω περασει ποτε μαζι της.Τελικα και ενώ στα δωματια ειχε κοσμο προτιμησα να την αφησω και παλι κανοντας μια ενημερωση γενικοτερα μεχρι που εφτασα στο 25β στη φωκαιας.Την κοπελα την ειχα δει απειρες φορες και ποτε δεν περναγα,αυτή τη φορα της υποσχεθηκα ότι καποια στιγμη θα το κανω.Ομως αν και νεαρη στην ηλικια και σκεφτομενος κατοπιν τη συμπεριφορα της συνειδητοποιησα ποσο εμπειρη είναι οσον αφορα τον χειρισμο της στους πελατες..ηρθε κοντα μου με λογια καθυσυχαστικα φιλωντας με στο λαιμο και στο προσωπο πολύ τρυφερα βαζοντας το χερι της στιγμιαια εξωτερικα στο μοριο μου.Αφου διηρκησαν για καποιο αρκετο διαστημα αυτά τα προκαταρκτικα πολύ εμπειρα ξαναεβαλε το χερι της εκει προφανως για να τεσταρει τι γινεται,ειχε επελθει πληρης μεταμορφωση και η αρχικη μου επιθυμια για γλυκο και τρυφερο σεξ αρχισε να παιρνει σαρκα και οστα..ετσι εδωσα το εικοσαρικο και μπηκα μεσα στο δωματιο.Μια σταση ιεραποστολικα αλλα για αρκετο χρονο με μικρες περαλλαγες και παντα σχεδον τα κορμια κολλημενα.Εντυπωση μου εκανε το γεγονος οτι ηταν αρκετα στενη και η τριβη αρκετα εντονη..Πολυ καλη επιλογη δεδομενων και των συνθηκων ότι αυτό ζητουσα,η κοπελα χωρις να κανει κατι ιδιαιτερο ηταν αρκετα συμμετοχικη και με χαλαρωσε πολυ με την συνολικη συμπεριφορα της, και επομενως θα χαρακτηριζα τη συναντηση απολυτα πετυχημενη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού