Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για το καλως ήρθα σκεφτηκα να παω σε καποιο στούντιο.Εδω και μηνες δεν ειχα παει καπου και μου έλιψαν.
Από τις κοπελες που θυμομουν εψαξα να βρω καποιες αλλα μονο την Αννα-Μαρία βρηκα τελικα και σε αυτη πήγα για αρχηΣπασίκλας
Το στουντιο ειναι στο κεντρικο δρομο και αυτο σημαινει οχι μεγαλη διακριτικοτηταΛύπη
Χθες η Αννα-Μαρια ηταν γκομεναρα!Ειχε και μια αλλη μαζι αλλα δεν την προσεξα και πολυ γιατι ειχα παει έτοιμος για την Αννα-Μαρία.
Ωραιο σωμα οπως περιπου θυμομουνα και ωραία κωλάρα!Το βζί και η καβλορόγα της μου ειχαν λιψει Γλώσσα
Μεσα στη καβλα η κοπελα αρχισε να με φτιαχνει να με χαιδευει παντου να με φιλαει απο δω κι από κει και να με σηκωνει σιγά σιγά μέχρι που μου εκανε ενα ισπανικο και εκει πετυχε η ολοκληρωτική στύση!
Ειχα αρχίσει να ιδρωνω από τη ενταση και τη καβλαπου ενιωθα και ξεκινησε το κλαρινο.Φυσαγε,ρουφούσε,ξεφύσαγε και καποια στιγμή αρχισε να γλυφει τα γιδια-μυδια-αρχιδια με μανία.Φοβερη στη πιπα πραγματιΚουλΚουλ
Με σταματησε ξαφνικα και μου λεει να χαλρωσω λίγο για να συνεχίσουμε.Εκεί έμεινα με ανοιχτο το στομα!Σηκωνεται σκυβει προς το κρεβατι και μου ανοιγει τα κωλομαγουλα της.Κωλαρα ατελειωτη!Μου λεει βαλε το στο μουνι μου και της το βάζω ενω έβλεπα τη κωλαρα της!Εκανα μερικα χιλιομετρα αλλα που να κρατηθω?Το τρενακι μου σφυριξε.Ποιος θα αντεχε με τετοιο θεαμα?
Πραγματι ηταν μια καλη υποδοχη για το καλως ηρθα!ΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού