Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση χθές το απόγευμα στον Priamo με την Τζένη. Η κοπέλα ήρθε 5 λεπτά νωρίτερα και με εξέπληξε ευχάριστα το οτι ήταν αρκετά όμορφη στο πρόσωπο.
Καθώς έβγαζε τα ρούχα της για να πάει για μπανάκι είδα οτι το σώμα της έχει μερικά κιλάκια παραπάνω στην περιφέρεια...χωρίς οστώσο να μπορείς να πείς οτι δεν είναι καλή.
Ξεκινήσαμε με αρκετά καλή πίπα και περιποίηση της γύρω περιοχής, έπειτα ιεραποστολικό και στα 4 και πρίν ολοκληρωθεί ο 1ος γύρος της ζήτησα πρωκτικό. Εκεί άρχισα να υποψιάζομαι οτι θα έχουμε πρόβλημα αφού μου λέει "εντάξει, αλλά να μου τον βάλεις μέχρι εκεί..." δείχνοντάς μου τη μέση του πούτσου μου.... "καλά" της απαντάω "κάτσε να τον σημειώσω με ένα μαρκαδόρο να μην χάσω το μέτρημα!". Τελικά της τον έβαλα όλο και μάλιστα φάνηκε να γουστάρει και μου ζητούσε να την χαστουκίζω στα κωλομέρια.
Εκεί τελίωσε ο 1ος γύρος και με ρώτησε αν θέλω μασαζ.... η κοπέλα το έχει! Μου έκανε για κάνα 10λεπτο πολύ καλό μασάζ σε όλο το σώμα. Κάπου εκεί όμως άρχισε ο κατήφορος.... αφού είμασταν στα προκαταρκτικά το 2ου γύρου και εγώ είχα turbήσει, έκανα κίνηση να της τον βάλω στην κωλάρα και τί μου λέει??? "Απο τον κώλο μου αρέσει μόνο όταν είναι σφικτός! Τώρα που μου τον άνοιξες δεν μου αρέσει γιατί δεν καταλαβαίνω τίποτα..." και άλλες παρόμοιες μ@λ@κίες.
Μετά απο αυτό η τουρμπίνα χάλασε, το σασμάν κούρεψε 2 γρανάζια και το εργαλείο υπολειτουργούσε..... Η κοπέλα προσπάθησε να με κάνει να τελιώσω για 2η φορά αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Πρέπει να αναφέρω ακόμα κάποια αρνητικά που δικαιολογούν τον τίτλο της κριτικής μου:
-Ζήτησε extra 30 ευρώ για το "κουλούρι"! Στις κριτικές που έχω διαβασει είναι 100€ full πρόγραμμα....
-Αν και είχε το τηλέφωνό της στο αθόρυβο, αυτό ακούγονταν γιατί το είχε αφήσει πάνω στο τραπεζάκι και με την δόνηση δημιουργούσε αρκετό θόρυβο... Επίσης σταμάτησε το σεξ 2 φορές για να απαντήσει! Αδικαιολόγητο!! Απο την στιγμή που είναι με πελάτη θα έπρεπε να το έχει κλειστό!

Εν τέλη το ραντεβού στοίχησε 130 + 30(Priamos) = 160€ ποσό που δεν είναι και τόσο VFM αν συνυπολογίσουμε οτι η κοπέλα δεν είναι και καμιά μουνάρα και κυρίως οτι το κουλούρι δεν δόθηκε και στον 2ο γύρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού