Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΓλώσσαΓλώσσα χαιρετω τους συναγωνιστες-συντροφους στην λαγνεια του μεταξιου!!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
η ημερομηνια ειναι κατα προσεγγιση..
ξεκιναμε λοιπον!! μετα την δουλιτσα κατεβαινω στα λημερια ,εχοντας ζορικες σηκωμαρες μιας και απειχα για διαφορους λογους απο το αθλημα αυτο...
μπαινω στο σπιτακι και βγαινει μια ρουμανιδουλα,γυρω στα 25 με μετριο προσωπο,μετριο στηθος ,μια μετριοτητα γενικα.. κατι μου ελεγε να περασω ομως..
φευγουν οι συναθλητες που περιμεναν,δινω το 15ευρω και περνω σε ενα αξιοπρεπεστατο για την περιοχη δωματιο..
οι καυ..ες ειχαν θεριεψει και μολις μπαινει στο δωματιο ,την αρπαζω οπως ο γυπας το αδυναμο θηραμα του!!!lol!!!Θυμός
δεν διαμαρτυρηθηκε..ισα ισα!! Γλώσσα εκατερωθεν φιλια σε λαιμο ,βυζακια.γδυνεται και πεφτει στο κρεβατι....
ιεραποστολικο και αν αναρωτιεστε για τον τιτλο ,εχει να κανει με την αποβαση στην νορμανδια.. θα μου πειτε ..που κολλαει???ΝτροπήΝτροπή
Απλα πριν την αποβαση ,επεσε ενας απιστευτο σφυροκοπημα στην ακτη!! ετσι μονο θα παρομοιασω τα καρφια που επεφταν και η μικρη τα δεχοταν αδιαμαρτυτητα!!
πολυ καυ..λα ,πολυ χτυπημα και πολυ θορυβος .. οι σπασμοι στο προσωπο της εδειχναν μονο το βασανο της ,αλλα απτοητος εγω..Γλώσσα
συνεχεια στον ιδιο ρυθμο και πισωκολλητα με το τελος να ερχεται συντομα και το πλαστικο να ειναι φουλ απο γαλα!!!
χαμογελασε η μανταμ, ειπε ενα γεια ,οπως και εγω..
εξηλθα χαλαρος και χορτατος και γελουσα στην επιστροφη με τα κοπανηματα που επεσαν!!
ΑΘΑΝΑΤΟ ΜΕΤΑΞΙ!!!

καλο σκ σε ολους
111Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2011
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
22 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
90
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού