Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 36 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημερακι Τριτης κατεβαινω βολτα στον πολλυαγαπημενο μας βαρδαρη και στο στοχαστρο ειχα βαλει την μαρρηνα οπου το απλο προγραμμα της ξεκηνα απο 35€ αν και αυτο με εβαλε σε σκεψης αν θα κανω καταθεση η οχι αλλα εκανα και οντως αποδηχθει πολλυ καλα εκανα μπαινω μεσα στο δωματιο ο χωρος τελειως ετσι και τα πατωματα γυαληζαν σεντονια πεντακαθαρα ο χωρος μοσχομυρησμενος ολα ητανε set-jet μετα απο λιγο ερχεται και η Μαρρηνα χαρουμενη και πολλυ ευδιαθετη και λεω αυτο ει ναι ενα πολλυ καλο ξεκηνημα για οσους ξερουν την μαρρηνα τα λογια ειναι περιττα λοιπον ξαπλωσε στο κρεβατι και αρχησε και εκανε ζβουρες μια εδω μια εκει και εβγαζε γκαβλοτικες φωνουλες εγω εκει εμηνα μαλακας γιατι γουσταρα τρελα με αυτο το ξεκηνημα λοιπον ξαπλωνο διπλα της και αρχηζει χαιδευει και φιλαη παντου γενηκα full προκαταρκτηκα και πολλυ GFE πραγμα που μαρεσει τρελα μετα ετριψε τα ωραια της βυζακια πανω στη πουτσα μου και εγω τρυπαγα τοιχο απο την γκαβλα και αρχηζει να με ξαναφιλαη πωωωωωωωω τρελο γουστοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και να με λεει προστυχολογα και με περναη καποτα και αρχηζει να κανει μια super duper πιπα αργη αργηΓλώσσα μετα μου ειπε να κατσω στα γονατα να με πιπωση ετσι κανενα προβλημα φαγαμε καμποση ωριτσα στην πιπα αλλα δεν με χαλασε καθολου μετα γυρησε στα 4 και εκει ητανε το ωραιο που εβλεπα την θεικια της κολαραΜεγάλο χαμόγελο συνεχιζε να μου λεει γκαβλολογα και κοπλημεντα με τα επεσε μπρουμητα οπου εχωσα και απο εκει ειχαμε ωραια αναφωνηματα οχι fake κλπ και μετα γυρναη παλγια οπου συνεχισα το σφυροκοπημα απο εκει οπου με φιλουσε ολη την ωρα προσωπο χερια ελεγε ξανα και ξανα γκαβλολογα και μετα καναμε και λιγο ιερσποστολικο και τελειωσα με πιπα στο στωμα της οπου μου την επαιζε και με τα δυο τα χερια και με κοιτουσε καταματα στν ουσια τελειωσα πανω στην γλωσσα της με καποτα παντα αλλα πανω στο τελειωμα με κοιτουσε καταματα υπαρχει καλητερο πραγμα?? οχι υπαρχει??Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο μετα χερετηστηκαμε και απηλθε η κοπελια λοιπον τετοιο γαμηση ειχα να κανω καιροΜεγάλο χαμόγελο της το ειπα κιολας κολακευτηκε απο μερος μουΜεγάλο χαμόγελο και πως δεν επαθα καμια συνγκοπη απο την γκαβλα παλι καλαΧαμόγελο λοιπον εγω με την γλυκεια μαρρηνα περασα τελεια ΜΑΡΡΗΝΑΡΑ εισαι superΧαμόγελο θα σε προτημαω και θα υπαρξουνε πολλες παιρετερο καταθεσεις απο μερος μου η κοπελα το εχει το σπορ οπου ειναι 25 ετων εκτημα τα λεφτα που βγαζει ξερει να φερεται και να σεβεται τον πελατη και γενικη συνοψης ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ και μαρρηνα εισαι ολα τα λεφτα θα τα ξαναπουμε συντομα ελπιζω να βοηθησα με την κριτικη μου γεια χαρα σε ολουςΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παλαιμαχος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού