Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αν κ καθυστερημενα γραφω για την αντριανα μιας κ ειναι η δευτερη φορα που την επισκευτηκα!η αντριανα παρουσιαζεται σαν ισπανιδα οπωσ κ η χριστινα απο κοντινο σπιτι η ξανθια!αν αυτες ειναι απο ισπανια εγω ειμαι απο τον καυκασο!anyway ασ ειναι απο οπου θελουν!στο ζουμι τωρα!η αντριανα ειναι μια πολυ γλυκια κ χαμογελαστη κοπελιτσα με πολυ θετικη ενεργεια που σου την μεταδιδει!αδυνατη γυρω στο 1.60cm με μαυρα βαμμενα μαλια!(την πρωτη φορα που ειχα παει ηταν καστανη).αν κ 6 μηνες στην ελλαδα μιλαει ελληνικα τελεια σαν να ειναι χρονια εδω!βυζακι λιγο κατω απο το μετριο κ κολαρακι ζωγραφια!ομορφα ποδια λεπτα με ωραια δαχτυλα!κανει ακαποτο με 40 κ δινει κολο με 50!περνω απλο κ μπουκαρω!
ερχεται μετα κανα 5 λεπτο στο δωματιο κ ξεκιναεθ με γλυψιματα στο λαιμο κ τριψημο του στηθους στον ΜΠΕΚΟ!ξεκιναει πιπα χωρις χερια για αρκετη ωρα!χουφτωνα κολο βυζια κ την χαιδευα που κ που απο κατω!η πιπα της αν κ καταβαλλει φιλοτιμες προσπαθειες κ δεν βιαζεται δεν με τρελανε!αδιαφορη θα ελεγα!οπωσ ανεβοκατεβαζε το κεφαλι το πρασινο κολιε που φοραγε μου χτυπαγε ρυθμικα τα αρχιδια πραγμα που τελικα με καβλωσε πιο πολυ απο την πιπα!ξεκινησαμε ιεραποστολικα συνεχεια στο πλαι κ μετα στα 4 οπου κ τελειωσα εχοντας στα χερια μου τα υπεροχα κολομερακια της!
μετα το sex κατσαμε τουλαχιστον 10 λεπτα κ μιλαγαμε σαν να ειμασταν φιλαρακια ενω οσο μιλαγαμε την χαιδευα απαλα στα ποδια κ στα χερια , κατι που τησ αρεσε πολυ!η αντριανα ειναι super κ μεχρι στιγμης δειχνει οτι σεβεται τα χρηματα που περνει!ειναι πολυ χαμογελαστη σαν να σου λεει οτι γουσταρει που κανει αυτη την δουλεια κ προσπαθει να σε κανει να περασεις ομορφα!
αν θα ξαναπηγαινα?σιγουρα θα ξαναπαω καποια στιγμη!ο λογος που το σκευτομαι ειναι οτι δεν τρελαθηκα με την πιπα τησ.χερια καθολου αρχιδια δεν ακουμπαει ουτε κατα διανια!
αλλα ειναι value for money σιγουρα!take care andriana!

ΓΡΑΦΤΕ ΚΡΙΤΗΚΕΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΜΙΝΟΩΣ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού