Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367553
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λιγο μετα τις 3 το μεσημερι και βρισκομαι εξω απο το ιδρυμα για να γνωρισω και να απολαυσω και γω τις βυζαρες της Λαουρας. Ειχα διαβασει παρα πολλα για τα φυσικα της μπαλονια που δεν γινοταν να μου ξεφυγει. Καταρχιν, η ελλειψη τσατσας δεν με χαλασε καθολου.
Ερχεται η Λαουρα και συστηνεται μονη της, κανοντας μια ωραια περιστροφη γυρω απο τον αξονα της κρατοντας με μεγαλη χαρη το στύλο. Μου λεει το γνωστο ποιημα αλλα εγω δεν ακουσα τιποτα...ειχα κολλησει στις βυζαρες της Γλώσσα
Διαλεγω το απλο προγραμμα λογω οικονομικης λιτοτητας και μπαινω μεσα ολο προσδοκιες! Ματαια απο οτι αποδεικτηκε λογω τρελλης ξενερας απο μερους μου οταν πρωτοακουμπησα τα βυζια της. Εχει απο τα πιο χαλαρα βυζια που εχω πιασει...και το χειροτερο ειναι πως εχει σχεδον ανυπαρκτη ρωγα.
Η πιπα της δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα ουτε και ασχημη. Στα μειον ειναι πως δεν εκατσε για πολυ ωρα πανω στον πουτσο μου λεγοντας οτι ποναει και δεν μπορει αλλο σε αυτη την σταση.
Βλεποντας οτι δεν τραβαει, αποφασισα να την γαμησω στα 4 και να χυσω. Ακομα και τοτε δεν το ευχαριστηθηκα αφου η σταση της δεν με αφηνε να εχω ευκολη προσβαση στα βυζια της. Στα θετικα της ειναι πως δεν μου διαμαρτυρηθηκε καθολου οταν τα χαστουκια στον κωλο της ηταν αρκετα δυνατα!
Φευγοντας δεν μπορω να πω πως εμεινα ικανοποιημενος απο τη συγκεκριμενη κοπελα...μαλλον το αντιθετο!
Μηπως την εχουν δει μερικες κοπελες ή ειναι εντυπωση μου? Με ξενερωνει πολυ το μπλαζε υφος στις πουτανες...και η Λαουρα μου φανηκε πως ειχε. Περαστικα της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού