Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαβάζοντας τις κριτικές των συμπαικτών αποφάσισα να τεστάρω την Έλενα.
Ψηλή με σχετικά καλό κορμί και σωστές αναλογίες. Μικρό στήθος που κρατάει σην σφιχτή του υφή.
Η κοπέλα είναι πολύ κοινωνική σε σημείο όμως που καταντάει ενοχλητική. Λειτουργεί σαν μικρό κοριτσάκι κάποιες στιγμές και νιανιαρίζει ή ρωτάει άσχετα πράγματα. Μία πρώτη γεύση πήρα αφού είχα πληρώσει και είχε μπει στο δωμάτιο. Αφού ο τσάτσος (ο οποίος ήταν αξιοπρεπής και ευγενικός) μου έδωσε τα ρέστα αυτή ήρθε και από την μισόλειστη πόρτα άρχισε να ρωτάει σαχλαμάρες και να κάνει σαν μικρό περίεργο και κακομαθημένο κοριτσάκι. Για να δούμε τι μου επιφυλάσσει η συνέχεια σκέφτηκα...Χμμμ;
Αφού ήρθε στο δωμάτιο άρχισε να παιδιαρίζει προσπαθώντας ταυτόχρονα να ασκήσει το λειτούργημα της.
Η φάτσα της είναι καρτουνίστικη εάν την προσέξεις από κοντά. Έχει μία λεπτή (με τάσεις προς το σουβλερή) όχι μεγάλη αλλά κάπως πεταχτή μύτη και τα μάτια της όταν σε κοιτάει από κοντά τείνουν να πεταχτούν προς τα έξω ΧαμόγελοΧαμόγελο Μου θύμισε τον Mary Feldman (http://www.google.gr/search?q=marty+feldman&hl=el&prmd=ivnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_p7KTay0F4bFtAaC7pyQAw&ved=0CDQQsAQ&biw=1440&bih=721) που συμπρωταγωνιστούσε με τον Mel Brooks σε παλαιότερες κωμωδίες.
Η πίπα της ήταν μέτρια, αλλά ακτίμησα το δυνατό deep throat που κάνει. Οι λάτρεις του θα το απολαύσουν καθώς η κορασίδα δέχεται παρατηρήσεις και διορθώσεις οπότε μπορεί κάποιος να το απολαύσει πραγματικά.
Στο sex μου ψιλοέβγαλε την ψυχή. Θέλει να έχει το πάνω χέρι και να έχει τον άνδρα από κάτω, γαμόντας τον γρήγορα και δυνατά. Εγώ εκείνη την ημέρα δεν είχα τέτοιες ορέξεις και μέχρι να αρχίσω να την γαμάω όπως ήθελα μου τα έπριξε. Γενικά μιλάει πολύ και επεμβαίνει με άκομψο τρόπο. Τέλος πάντων δεν το ευχαριστήθηκα (χωρίς να πω ότι πήγε χαμένο το 20ρικο). Θα την τιμούσα ξανά μόνο εάν ήμουν φτιαγμένος για deep throat η/και ήθελα κάποια γκόμενα να με γαμήσει κι εγώ να είμαι ξάπλα ανάσκελα....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού