Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367556
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για αλλη μια φορα ξεκινησαμε με τον φιλο μου τον Στεφο να παμε να επισκεφθουμε τα ιδρυματα της οδού Κασσανδρας...Εχοντας το 50αρικο ζεστο στο χερι ,αρχισαμε οπως παντα να επισκεπτομαστε το καθε ενα ιδρυμα για να δουμε τι παιζει .. Λοιπον , ο φιλος μου ο Στεφος μιας και ειχε ξαναδοκιμασει την Λαουρα οπως και εγω ,αποφασισε να μην την τιμησει αυτη τη φορα.(Απαραδεκτο κατα την γνωμη μου).Κατεληξε στο 4 κατω οπου δουλευε η Σαρα..Απο οτι μου ειπε οτι ηταν πολυ καλη..Λοιπον στο θεμα μας .. Εγω επισκεφτηκα το 3 κατω οπου βρηκα την απολυτη γκομενα ΛΑΟΥΡΑ..Μην την ξαναπεριγραφω..την ξερετε και μονη σας..ΘΕΑ.
Μπηκα μεσα στο ιδρυμα οπου με υποδεχτηκε η ιδια η Λαουρα,εγω φυσικα δεχτηκα και περασα στο δωματιο πασαρωντας το ζεστο παραβολο των 50 ευρω τα οποια ηταν δανεικα απο τον Στεφο ..Περασα στο δωματιο και μετα απο κανενα 10 λεπτο ηρθε η Λαουρα η οποια συνιθιζει να ειναι χωρις σουτιεν ..παρεπιπτωντως της προτεινα να βαλει ετσι για να φτιαχτουμε περισσοτερο..Πολυ καλα πρωκαταρκτικα..με παθος,ειναι ο ορισμος του ποιοτικου σεξ..Περασαμε στην πιπα ..αρα πολυ καλη,με φτυσιματα ,πονηρα κοιταγματα κτλπ..Την σταματησα οταν ο κωστακης μου ειχε φτασει σε ενα επιθυμητο μεγεθος..Αρχισαμε το ιεραποστολικο πιανωντας της Τεραστιες και φυσικεσ της βυζαρεςΣπασίκλαςΕπειτα την εβαλα στα τεσσερα..οπου εκει ξεσκιστηκαμε για τα καλα.. Το τελος δεν αργησε να ερ8ει..το προφυλακτικο γεμισε απο υγρον πυρ..Καθισαμε λιγο ..συζητησαμε ..και μετα σηκωθηκαμε χαιρετηθηκαμε ανταλλασωντας φιλακια στα μαγουλαΝτροπή
Ηταν αλλη μια πολυ ωραια εμπειρια..οπως σας ειπα την προτεινω σε ολους ..και αρχαριους και μη . !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού