Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565148
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέμπτη 8 το βράδυ με τη βροχή, είπα καιρός για δύο...και επισκεύθηκα το εν λόγω ίδρυμα. Η κοπέλα δεν είχε έρθει ακόμη και η ευγενική τσατσα με άφησε να την περιμένω μέσα στη ζέστη. Σε 10 λεπτά έρχεται το κοριτσάκι, Νατάσα το όνομα, πολύ όμορφη με φανταστικό βυζί. Η χαρούμενη διάθεση της και η ομορφιά της με έκαναν να εισέλθω στο δωμάτιο καταβάλοντας το 50ρι. Σε κανένα πεντάλεπτο μπαίνει και η μικρά. Γίνονται οι συστάσεις, πέφτουν τα χαμόγελα και εγώ την πέφτω στα βυζιά της. Αυτή πάει να βάλει το σκουφί σε μισοσηκωμένο όργανο... Περίμενε νε σηκωθεί καλά της λέω και την ξαπλώνω στο κρεβάτι για τα προκαταρκτικά...όχι στο λαιμό...όχι ανάμεσα από τα πόδια...μη εκείνο...μη το άλλο...με τρέλανε. Τότε ασχολήθηκα και εγώ μόνο με τις βυζάρες της και όταν ήμουν ο.κ. μπήκε και το προφυλακτικό. Η πίπα της μέτρια και μονότονη - στη Φυλής μου έχουν κάνει πολύ καλύτερη - και μόνο στο κεφάλι για να τελειώνουμε δηλαδή. Μετά από τρία λεπτά μου λέει πως θέλεις να το κάνουμε. Ξεκινήσαμε με πισωκολητό (πρέπει να είναι η στάση της - πολύ ωραίο), συνεχίσαμε με ιεραποστολικό όπου μου λέει ότι πρέπει να τελειώνουμε (μόνο 10 λεπτά είχαν περάσει από τότε που μπήκε στο δωμάτιο) και τελειώσαμε τελικά με αυτή από πάνω. Ένα τυπικό γειά και φεύγει. Συνολικός χρόνος 15 λεπτά το πολύ και αυτό γιατί εγώ καθυστερούσα...και να σκευτείς ότι δεν υπήρχε άλλος πελάτης. Δηλαδή αν ήμουνα πιο γρήγορος...θα τελειωναμε στο 5λεπτο! Αν είναι έτσι πάω και στης Φυλής να μου έρθει και πιο οικονομικά... Φεύγοντας την είδα με την τσατσα να έχουν πάρει 5-6 βιντεοτενείες από το κλάμπ από κάτω...για να έχουν να βλέπουν αφού δουλειά δεν υπάρχει...
Υ.Γ. Για να μην πάρω καποιον συναγωνιστή στο λαιμό μου, τονίζω ότι αυτή η προσωπική εμπειρία πιθανώς να μην είναι ίδια με τη δική σας. Εύχομαι το καλύτερο για σας!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού