Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Υστερα απο δυο καλές καταθέσεις στο συγκεκριμένο σπιτη πιστευα πως η τρίτη φορα θα ειταν ασχημη κατάθεση,οπως και εγεινε.Μετριες κοπέλες σε ολο το δρομο της φυλης,και στην φωκαιας, ειναι ρεζέρβες απο της καθημερινες που λειπουν διακοπές, αλλα απο υπηρεσίες μετριες και κάτω.
Με ειδει η τσατσα οταν μπήκα και με αναγνωρισε εφοσον εχω μπει αρκετες φορες εδω μεσα και χάρηκε με ελπιδα οτι θα ξαναμπω, αλλα ειδα την κοπελα που δεν μου γεμησε το ματι και βγηκα εξω, καλη εμφανισιακά ,1.6κατι υψος , γλυκο παιδικο πρόσωπο και σωμα με πιασιματάκια. Τωρα τι διαολο με εκανε να μπω μεσα και να καταθέσω αλλάζωντας γνώμη δεν ξέρω,ισως η καυλα της στιγμης εκεινης που ειχε φτάσει στο ναδήρ.
Με εβαλε στο δωματιο με το λιωμένο μαξιλάρι, συγκεκριμένα στο μεγάλυτερο απο τα αλλα, μετριας καθαριότητας και ποιότητας,αλλα δεν μασησα περιμενα να μου βγει σε καλο η κοπέλα,αλλα που.Money Mouth . Μπαίνει μεσα,λιγα λογάκια,βγάζει τα εσώρουχα και ξεκινάει μια ακάποτη μετρια πιπα, παρα πολλη χρήση δοντιου κανοντας με σε ενα σημειο να πονέσω και να της πω δηθεν να σταματήσει για να μην τελειώσω. Η πρωτη στάση που κανω πάντα ειναι το να βάζω την αλλη απο πανω λογω κουρασης στην αρχη αλλα και λογου αρεσκειας στάσεων. Καλα.... μιλαμε ελεος...
δεν ηξερε να κουνιέται ρε παιδι μου ? Τι διαολο ειταν αυτο απλα κουνουσε το σώμα της , και εγω δεν ενοιωθα τιποτα,αναγκάστηκα να αλαξουμε στάση και να κανουμε ιεραποστολικό, οπου εκει εκανε και αλλη πουστιά ,προσπαθουσα να ανεβάσω τα ποδια της απο πάνω αυτη τα τράβαγε κάτω για να μην μπαίνω ολόκληρος μέσα, ε αυτο παραπάει λεω, ας κανουμε της λεω μια τελευταια στάση αφου βιαζόταν δηθεν και φευγεις. Στα 4 λοιπον οπου εκει δεν ειχε περιθώρια αντιδρασης την γαμησα κανονικά ,ουτε τραβήγματα, ουτε μαλακιες, τελειωνοντας απαλα μεσα της. Μια κατο του μετρίου κατάθεση σε αυτο το σπίτη, οπως η πλειοψηφια των καταθέσεων εδω μεσα απο πολλους ειναι μετριας και κάτω,απορω πως η ρωξάνα δουλευει σε αυτο το αχουρι,ενω αξιζει να δουλευει για στούντιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού