Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αποφασισα να δοκιμασω το συγκεκριμενο πρακτορειο, και η Crystal ηταν η επιλογη μου για τη βραδια. Η κοπελα ειναι προς το ομορφη, δε βγαζει ομως το εκφυλο της φωτο, αλλα μαλλον σαν το κοριτσι της διπλανης πορτας (αμα ζεις στη Ρουμανια φυσικα..!)Περιγραφη σωματος οπως των συναγωνιστων πιο κατω. Συνενοηση με πρακτορειο πολυ καλη, επαγγελματικη, η δε κοπελα εφτασε στην ωρα της, και σπασαμε τον παγο με ποτακι και τσιγαρο.
Στα ενδοτερα, αρχισαν τα φιλια, αλλα δεδομενου οτι σε 1 ωρα πρεπει να γινει το 2-0 και με ημιχρονο στη μεση, δεν υπαρχει ο χρονος για να δωσει κανεις την απαραιτητη προσοχη ειδικα σε καποια που δε περνει πρωτοβουλιες. Τεςπα προχωροντας στην πιπα τα πραγματα δυστυχως δεν καλυτερεψαν πολυ μια που την κανει τελειως απλα και ρυθμικα. Αλλαγη πορειας λοιπον και ιεραποστολικη σταση με την κοπελα απλα να ανοιγει τα ποδια και εγω να καταθετω μετα απο 5 λεπτα. Ποτο/τσιγαρο και στο2ο γυρο οπου με κυριαρχουσε η σκεψη πως αφου το πρωτο μπηκε «ξωφαλτσα», τι θα γινει με το 2ο ?
Εκει θυμηθηκα πως ειχα παρατηρησει οτι η κοπελα ειχε ενα ιδιαιτερο κολαρακι πολυ σκληρο και πεταχτο , με το κουλουρι της βαθια κρυμμενο, και σκεφτηκα πως στα 4 και με βαθυ καθισμα αυτο θα εβγαινε στο μεγαλειο του. Ετσι κι εγινε, και με την τουρλωτη κολαρα και το κουλουρι για θεα εφυγε σφυροκοπημα στα κοκκινα , χωρις διακοπη μεχρι τελους.
Γενικα η εμπειρια δεν ηταν κακη , ηταν μαλλον αδιαφορη γιατι εκτος του οτι ειχα πλαι μου ενα καινουργιο μωρο, που εμενα παντα με εξιταρει, ειτε η χημεια ειτε η κουραση απο πλευρας της, δεν επετρεπε για τιποτα παραπανω.
Παντως γενικα πιστευω πως τα πρακτορεια πρεπει να αλλαζουν τις βαρδειες πιο συχνα γιατι, οπως διαβαζω και απο πολλους συναγωνιστες τα κοριτσα ειναι υπερβολικα “overworked”.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 25, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού