Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351708
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετοια ώρα μονο βαμπιρ θα συναντουσα στο δρομο.Δεν βρηκα κανένα ομωςΛύπη
Παρκάρω έξω από το συγκεκριμενο.ΑΝΕΤΑ και ΕΥΚΟΛΑ παρκαρα όπως ήθελα!Χαρηκα βασικά γιατι κάτι άλλες ώρες ειναι αδυνατον να παρκαρεις Μεγάλο χαμόγελο
Πηγα σε αλλα αλλα δεν ανοιγανε σε καποια Χμμμ; και σε αλλα ειχε κοπελες που δεν ήταν του γούστου μου.
Εψαχνα για μεγάλο στήθος.Αυτό βρήκα μονο στο 55.Μου κοστισε 60 ευρω,αυτα που ειχα κερδισει στο στοιχημα νωριτερα.
Μεγαλο τουμπανο στηθος.Νομιζω απο συλικονη.Αλλα οταν το επιασα και το φροντισα Γλώσσα ηταν πολυ ευχαριστο σε όλα του Μεγάλο χαμόγελο
Ο τσατσος που μοιαζει με τον Πιατά με εβαλε στο δωματιο οπου περιμενα με υπομονη και καβλες!Η τσοντα μου κραταγε συντροφιαΧαμόγελο
Η ΚαρΙολινα μπαινει.Αυτα είναι!Σκυλε φατσα και λεω θα κανουμε άγρια πράγματα σήμερα και yes in did σε καποιο βαθμο.
Τα λογια δεν ειχαν θεση.Σηκωνομαι και της λεω σε υφος προσταγης ΓΟΝΑΤΙΣΕ!Υπακουσε και εσκασε ενα χαμόγλεο.Μου ανοιγει το φερμουαρ και μου τον παίζει.Γδυνεται σιγα σιγα και απολαμβανα σαν πασας.Επαιζε λίγο το γατακι της το αφηνε και με επιανε.Το τρενακι έβαλε βαγονια σε χρόνο dt!Πιπα καβλα.Γονατιστη στον καθρεφτη να με πιπωνει με μανια.Κοντεψε να πνιγει σε καποια φαση και σταμετησε αυτο ηταν deep throout Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Το αλλο κομματι ηατν σε ιδια κλιμακα.Καλο γαμησι γενικα.Ξερει να στηνει το κωλο της στα τεσσερα να τον τουρλώνει.Αντεξε στη πιεση του τρένου που κοντευε να σφυριξει μετα απο τόση ένταση και πίεση.Με σταματάει μου λέει κοιτα και έπαιζε με το γατάκι ενώ εγώ φροντιζα το τρενο μου.Για φερε εδω τα δαχτυλάκια σου λεω και αρχισα να πιπιλαω τα ποδαρακια της.Βαλσαμο.Για το τελος δεν ειχαν μεινει πολες αντοχες.Την εστησα στον καθρεφτη και σφυριξε το τελος.
ΚΑΡΙΟΛΙΝΑ ΚΑρολινα!Σε γενικες γραμμες πολη καλη και περασα καλά Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού