Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχω αριστη συνεργασια με το συγκεκριμενο γραφειο και μετα απο πολλα E-MAIL που μου εχουν στειλει με περιγγραφη και φωτο της cristianna εγινε η συναντηση σε ξενοδοχειο στο σχιστο(σκαραμαγκα) με μια δεκαλεπτη καθηστερηση (δεν με ενωχλησε)μπηκε ενα πολυ σεξη μωρο περιπου στο 1,68,πολυ ωραια ντυμενο και με ενα απαλο και διακρητικο αρωμα. Πιασαμε για λιγο την κουβεντα ,την ρωτησα αν θελει να πιει κατι και απαντησε πολυ ευγενικα οτι θελει ενα BAILEYS.Με το που ηρθαν τα ποτα και εκλεισε η πορτα ,αρχισε να τραγουδαει και να βγαζει σιγα σιγα τα ρουχα της.Πολυ ωραιο κορμι,απιστευτη κολαρα,μικρα βυζακια... μπηκε για ενα μπανακι και γυρισε ξεκινωντας με ενα απιστευτο τσιμπουκι σχεδον καθολου χερια ,αν συνεχιζε ετσι θα εχυνα σε χρονο ρεκορ,την σταματησα και την εφερα απο πανω μου,μοναδικα γλωσοφιλα σε καποια φαση ειχα την αισθηση οτι θα μου ξεριζωσει την γλωσα,της εγλυψα το μουνακι που ηταν πεντακαθαρο και ροζ!!!!!την εβαλα στα τεσσερα με θεα την εκπληκτικη κολαρα αρκετα χαστουκακια στα κολομαγουλα και εδειχνε οτι της αρεσε, μετα απο λιγο την εχυσα στην κολαρα της.Μετα το δευτερο ντουζ ηπιαμε τα ποτα μας και με ρωτησε αν θελω να ερθει να να κατσει επανω οπως καθουμουν στην καρεκλα ειπα οκ ηρθε και καθσε επανω μου ,δεν αργησε να μου σηκωθει μου εβαλε με μαεστρια το προφυλακτικο και ανεβηκε επανω μου (απιστευτο καρεκλατο) και η κολαρα της μεσ στο πρωσωπο μου!!!!! μετα απο λιγο της τον εδωσα στο στομα οπου και τελειωσα.Της εδωδα κατι παραπανω απο τα 140 με ευχαριστησε με ενα φιλι στο στομα και εφυγε.Συντομα θα την ξαναπαρω ειχα την αισθηση οτι πηδαγα γκομενα και οχι call girl.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2011
που μπορουμε να το βρουμε αυτο?
κανενα τηλεφωνο?
ονομα γραφειου?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1