Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294646
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επαναληπτικες εκωλογές χθες!
Πάλι ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ για κάποιους αλλά αδιαφορη για μενα.
Στο Βριλησσου 36 βρήκα μια νύφη,όχι για το γιο μου αλλά για μένα.Μια ομορφη ξανθιά κοπέλα ντυμένη στα λευκα σαν νυφουλα.Καβλα η φάση.Στη πασαρελα ξερει να συμπεριφέρεται και το τρενάκι μου είχε ήδη αρχίσει να κλωτσάει.
Η τσατσα τσεπώνει τα 50 και παω στο νυφικο δωμάτιο να περάσωτη πρωτη μου νυχτα!
Το δωμάτιο ωραίο και άνετο δεν ελειπε τιποτα.
Ελειπε μόνο η νύφη μου.Η Αμάντα ήρθε μέσα στη καβλα.Μου ειπε κάτι πρόστυχα, μου έκανε κάτι προστυχα Μεγάλο χαμόγελο με τρελανε πριν καν αρχίσουμε.Με βαζει κάτω και αφηνομαι να παρασυρθω στα χαδια της και να με πνιξουν τα φιλιά της.Με τη γλωσιτσα της περασε απο το στηθος μου και εφτασε κατω.Τα αρχιδια-γιδια- μυδια εξαφανιστηκαν, το τρενο χαθηκε στην υγρη στοματικη της κοιλοτητα.Η γλωσσα εκανε παιχνίδι και εγω απολάμβαναΓλώσσα
Εκφυλη η Αμάντα.Και οταν με καβάλησε μου επέβαλε το ρυθμό που ήθελε.Με καβλωνε με ξενέρωνε.Εγω χαιρόμουν γιατί δεν έληγα και δεν σφύριζα.Αλλά ΑΡΚΕΤΑ!Πήρα εγώ τα ηνία.Κάτω η γκόμενα πάνω εγω.Την σφυροκόπησα και άντεξε και εκείνη βογγαγε.Μετά στα ορθια δεν ξέρω πως μου βγηκε αλλα προσφεροταν η στιγμή.Και εκεί ειναι που της ειπα να γονατισει και να συνεχισουμε στα τεσσερα.Το τρενάκι μου δεν άντεξε αλλο κοντευα να σκασω και σφύριξε η λήξη!Εμμμμ
Μακαρι ολες οι νυφουλες να ηταν ετσι!ΧαμόγελοΧαμόγελο
Αλλαξα τη ψηφο μου αλλά αξιζε και αυτη τη φοράΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού