Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823754
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το κείμενο μου αφορα το χθεσινοπρωινό Κυριακάτικο μου περασμα απο τον συγκεκριμενο οίκο.
Συναντησα την Ντορέτα και αφου κανόνισα με την κυρια της υποδοχης το προγραμμα που ήθελα προχώρησα στα ενδοτερα.
Λιγα λογια για την κοπελα τωρα ,ειναι μια εμφανισιμη αριστοκρατικη ρωσσίδα με ωραία χαρακτηριστικα προσώπου ενα καμπυλωτο γεμάτο σφιχτό κορμι και ενα ζεύγος βυζάκια με απίστευτες ορθιες καβλωμένες ρωγες που βγάζουν μάτι και κολασαν τη γλωσσα μου.
Αυτο που θέλησα απο εκείνη και με αυτό που ξεκινήσαμε αφου ηρθε στο δωμάτιο και ψιλοξεκίνησε η επαφη ήταν ενα ανάποδο 69 με εμένα απο πανω να περιποιούμαι το πεντακαθαρο μουνακι της και εκεινη να με γλυφει βαζοντας μου παραλληλα δαχτυλακι και χαστουκιζοντας τα κωλομερια μου.
Τα πηγε περιφημα, διχως κανενα δισταγμο με πηρε ολο στο στόμα της και και κουνοντας πανω κατω το κεφαλι της με έπαιζε ρουφοντας ενω τα δοντια της αιχμαλωτιζαν και βασάνιζαν το πεος μου προκαλόντας μου ηδονικό πόνο.
Το ένα της χέρι σκαμπίλιζε το κωλαρακι μου ενω το άλλο της φορώντας latex γαντι έπαιζε με την τρυπούλα μου εναλάσοντας μεσα μου διάφορα δαχτυλα
Εγω ειχα πεσει με μανία σχεδον μπρουμητα χωρις να κρατιεμαι απο τα χερια μου πανω στο μουνακι της και εχοντας τα 2 χειλακια της μονιμος μεσα στο στομα μου τα ρουφουσα τα σαλιωνα και τα περιποιόμουνα αναλογος.
Κανονικο sex δεν ηθελα να κανω της το ειχα ξεκαθαρίσει απο την αρχη οτι ενδιαφερόμουν αποκλειστικά για 69 και ετσι οπως εξελιχθηκε η συνευρεση μας με αυτην τοσο απιστευτα ανετη και εμπειροτατη δεν το μετανιωσα καθολου που ειχα επιλεξει απο την αρχη αυτην την φαντασιωση.
Προς το τέλος βρεθήκαμε να εχουμε πεσει σε πλαινο 69 με εμενα να εχω φτασει με τη γλωσσα μου στην πισω τρυπουλα της και αυτην πια να με γλύφει με τρελο ρυθμό έχοντας για βοήθεια το ένα της χερι ενω με το αλλο μαεστρικα μου έβαζε δάχτυλακια που πια απο την πολύ έξαψη δεν άντεξα και τελείωσα εντονοτατα χωρις ομως αυτη να σταματα να με ρουφάει
Περασα τελεια θα ηθελα ομως μελλοντικα να την ξαναδοκιμασω και σε αλλα παιχνιδια μιας και μου αφησε τις καλυτερες των εντυπωσεων

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Ντορέτα
slave1975
Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού