Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη για πρωτη φορα πριν λιγες μερες στο ιδρυμα,βραδακι κατα τις 11,η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.ευκολο παρκιν.ωραιος χωρος και η υπηρεσια ευγενικη.
την ιζαμπελα την ειχα πολυ καιρο στα υποψιν, λογω των φωτογραφιων βασικα.μολις βγηκε στο σαλονι καπου απογοητευτηκα,την περιμενα πιο ομορφη και σεξυ.κανω να φυγω,γυρναει και αυτη να παει στο κουζινακι,το ματι φερμαρει το ομορφο πατουρι της και για να μπορεσω να κοιμηθω χωρις τυψεις,ειπα να δοκιμασω τη τυχη μου τωρα που γυριζει.
λεει η κυρια τα προγραμματα,επιλεγω μασαζ με 60 ευρω(μπορει και 70 δε θυμαμαι καλα) σαν τιπ ετσι για τη πρωτη φορα.περασμα στο δωματιο,ομορφο και αρκετα καθαρο.ερχεται και η κοπελα,γδυνεται κοιταζοντας τον εαυτο της αρκετη ωρα στον καθρεφτη,κατεβαινει και απο τους ντακους(παπουτσια).προκειται περι κορασιδος απο τσεχια γυρω στο 1.65 cm,λεπτη,πετιτ,καλοσχηματισμενο σωμα με πολυ ομορφη μαλακη επιδερμιδα,μικρο στητο στηθος,ομορφουλικο γλυκο προσωπακι.
ξεκινα με μασαζ,μετριοτατο,δεν αξιζε.κατα τη διαρκεια προσπαθω να σπασω το παγο με μαλακιουλες "απο που εισαι κλπ",μιλουσε μονολεκτικα και βαριεστημενα οποτε το παρατησα γρηγορα. συντομα και αυτη βαρεθηκε το μασαζ και μου ειπε....οκ ε φτανει.φτανει λεω και εγω ,παμε για κυριως πιατο τωρα.ελαχιστα προκαταρκτικα,προσφερε το στηθος της για πιπιλα,και σε αυτο ηταν συντομη ομως.μου φορα το προφυλακτικο και ξεκινα ενα συμπαθητικο πιπονι.καλο,οχι πολυ βαθυ,αρκετα μονοτονο. ιεραποστολικη σταση,ειχε παρει μια αρκετα αβολη θεση ,κουραστικη για τη μεση μου.το κακο ειναι ομως τα πλατς πλουτς.εσπρωχνα,δεν ενιωθα τιποτα απο αντισταση και ακουγοταν ενας εκνευριστικος θορυβος "πλατς πλουτς πλατς πλουτς". ο "μικρος φιλος" αρχισε να υποχωρει,ξεφτιλα !!! ειχα χασει και την ορεξη μου και της ειπα να γυρισει στα 4 μηπως σωσουμε τη παρτιδα. επιασε ! μικρο μαζεμενο στρογγυλο κωλαρακι,πολυ καλο στησιμο,πολυ καλο σπασιμο μεσης,μια χαρα θέα.σε αυτη τη σταση ενοιωθα καποια επαφη με το νιμου της.χαλαρα και ομορφα ηρθε το τελος.πεταξε και 1-2 μικρα βογγητα. μπαι μπαι και εφυγε.

συμπερασματικα....ομορφη πετιτ κοπελα,μετρια τεχνικη,δεν ειναι φολα,αλλα ουτε και αξιομνημονευτη.ισως τη πετυχα βαριεστημενη και σε νορμαλ κατασταση να ειναι καλυτερη,τι να πω? αν θα ξαναπηγαινα μαζι της? δυσκολο. ισως μια φορα ακομη για να ευχαριστηθω και παλλι το στησιμο της στα 4.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού