Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα μπουρδελιάρηδες εχω καιρο να κάνω κριτικη και να βοηθήσω το σαιτ στην επιλογη πουτανας! Λογο οικονιμικης κρισης που λεφτα δεν μπορω να βρω κατέληξα να παω για τσάρκα στο μεταξουργείο μετα απο 4-5 μηνες που είχα να πατήσω το ποδι μου! Μολις έφτασα στην περιοχη ειχα σκοπο να παω σφέρα σε αυτο εδω το σπιτάκι μιας και ειναι πιο καθαρο απο τα παρακμιακά που είναι στην περιοχη και ετσι εγεινε! Οταν μπηκα μέσα ειχε αρκετο κοσμο και η κοπέλα δεν αργησε να εμφανιστει,αρκετα καλη εμφανιση μονο που τα χε τα χρονάκια της 37-40 ειταν σιγουρα,αλλα είχε κωλάρα και αυτο με παρακίνησε να μπω μέσα! Ενα πράγμα που μου την έσπασε ειταν που μολις μπήκα εγω μετα απο 15 δευτερα μπένει και αυτη ξαφνιαστικα μεν λεω οκ θα εχει δουλεια και θα βιάζεται δε αλλα μου μυριζε μια αλλη ξεπετάνα! Κατευθείαν καποτα λοιπον και πιπα Money Mouth! Εντομεταξυ αυτη η μαλακια που φώναζε μονη της τι στο διαολο ειναι? Χμμμ; Με πιπωνε σταμάταγε και φώναζε αχ και ουχ μπορει για να εντυπωσιάσει τους πελάτες που είταν στο σαλονι,εχω μυαλο εγω...Μεγάλο χαμόγελο Τεσπα δεν κρατησε και μεγαλο χρονικο διάστημα η πιπα και γυρνάει στα 4 οπου εκει κατι πηγε να γινει κοντευα να τελειωσω και η καργια με διέκοψε Θυμός παμε ιεραποστολικο οπου εκει δεν μπορω να καταλάβω πως τελειωσα ,δεν πειράζει σημασια εχει πως τελειωσα..
Η διαδικασία διερκησε το πολυ 5 λεπτα.... Συμπέρασμα οτι δεν αξηζει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού