Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα αγαπηται συναMoney Mouthγωνισται Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο! Υστερα απο μια μικρη απουσια απο τους αγώνες είπα να επανέλθω διότη αυτη η πρέζα δεν μπορει να σταματήσει ετσι ευκολα και παμελα αντερσον να εχεις διπλα σου δεν μπορεις να κοψεις την μπουρδελοζωη τοσο ευκολα! Και όμως σε αυτην εδω την χώρα εχουν πτωτική πορεια ακομα και το αγαπημενο μας χομπυ,τροπος ζωης,εθισμος οπως θέλετε πειτε το! Ναι μεν εμφανισιακα πάνε οι εποχες που έπεφτες σε δειλημα μιση ώρα για να αποφασησεις ποια θα πάρεις αλλα πλέον μεσα σε 5 λεπτα εχεις επηλεξει ποια θα πάρεις διοτη ουτε εμφανησιακα αλλα ουτε στα του δωματιου είναι ικανοποιητικες,αυτο εχω παρατηρήσει εγω! Γιατη ομως αυτη σε αυτη την μπουρδελοχώρα να μην μπορουμε να χαρουμε τουλάχιστον το σεξ? Εχω δει απο φωτογραφιες ,βιντεο και πληροφοριες οικους ανοχης σε ολλανδια,γερμανία,αγγλια είναι αιωνες μπροστα,απο αποψη καθαριότητας ,υπηρεσιών ,και επιλογης! Τα μπουρδέλα των 15 ευρω σε αυτες της χώρες είναι ισάξια με τα δημοφιλεστερα στούντιο της αθήνας ,τετοια διαφορά! Ας σταματήσω την φλυαρια αλλα μαγκες ,ετσι είναι θελω απλα να βοηθησω και γω οπως ολοι μας να παει αυτος ο τομεας λιγο μπροστα,ομως δεν παει ΛύπηΛύπη! Τεσπα....

Το συγκεκρημένο οικημα δεν φέρνει νεα κοριτσια συνηθως έχει της γνωστές,μαρια,μαριάννα,ελη κλπ απο ομορφια καλες αλλα απο υπηρεσιες καλυτερα να κάτσω σπιτη να την πέξω παρέα με τον περσονα λεμε! Αυτην την φορά πετυχα την Μαριάννα εμφανίσημη βυζι τουμπανο,4αρι,κωλο και φατσα λιγο προστυχη ,δεν είναι γλυκια ,προστυχη! Επειδή δεν είχε τπτ το αξιολογο εκεινη την στιγμή είπα να ξαναρισκάρω ,Ε είμαι μαλακας τελικα Money Mouth! Η κοπέλα κοροιδευει λεμε ρε στην κυριολεξια! Δεν ειναι οτι ειμαι ασχημος ,παντα κανω μπάνιο πριν παω στα ρδελα ,και παντα είμαι φιλικος προς της κοπέλες και γλυκος και αυτες με κλάνουν κανονικα συγκεκριμενα πλέον 2-3 θα πέρνω απο δω και πέρα που με ξερουν και της ξέρω και παντα περνάω καλα! Τεσπα...μπήκε μεσα δηθεν με τσαχπηνιες και ολα ψευτικα το καταλαβα απο την αρχη πως δεν είχα ελπίδες να περασω ομως και ετσι εγεινε η κακη αρχη κατευθειαν στην καποτα και αρχησαμε ,κατι κομπλιμεντα εκανε για το αρωμα και κατι αλλες παπαριές που λεει! Πίπα μετρια εως κακη είχε κατη γληστερά δοντία που ανατρίχιασα !
Ακουμπάω κολτρυπα με το χέρι,,,,,οχι λεει
Ακουμπάω μουνι .......παλι οχι....
Της ζητάω φιλια και χαδια λεει είναι dangerous .....
Μετα της λέω να ανέβει απο πάνω μου ......ΤΕΤΑΡΤΟ ΟΧΙ ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Ε ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΩΡΗ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΣΟΥ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ ??ΘυμόςΘυμός
Την βάζω στα τέσσερα οπου και εκει εκαν την πουστια της έβαλε καπως τα χερια μπροστα απο τα μουνοχειλα ετσι ωστε να μπαίνω με το ζορι ο μισος ,τι να πώ ρε! Money Mouth
Της ζητάω να ανέβει πάνω μου το κάνει ,ενα καλο που αφησε να την χουφτωνω τουλαχιστόν!
Της λεω για να τελειωσω θελω απλα να μου την πέξει !
ΤΙ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ? ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΖΟΥΝ? Ημαρτον ποια!
Μου την έπεζα και εκει που κοντευα και αρχηζα να αναστενάζω τον έβαζε στο στώμα και εκει σταματαγα .....διοτη δεν το είχε
Ξανα με το χέρι ...κοντευα παλη και ξανα μου τον εβαλε στο στώμα και παλη τα ιδια .....μου λεει δεν μπορει να κάτσει αλλο...
Της λέω σου ζητησα απλά να μου την πέζεις μονο χωρης να με γλύψεις ....εκανε πως δεν καταλαβε και ρωτουσε what και whatΘυμόςΘυμός
Παει να φυγει τολμαει και λεει γεια και της λέω : Next time apreciate your money ,ξανα έκανε την χαζη και εφυγεΘυμός!
Το κερατο μου γαμω μου ρθε να παω να την ξεμαλιάσω ! Τι να πω ρε ! Τετοια κατάσταση δηλαδη παλη καλα που υπάρχουν και τα στουντιο και γαμαμε και τπτ καλο γιατη στα μπουρδελα πλέον γαμα τα! Και κατη ακομα γιατη εχω ακούσει πολλα απο διαφορους έξω και γενικα σηζητησεις σε φορουμς περι ιεροδουλων, το οτι δεν πρέπει να κανουμε διασκεδαση καποιες οι οποιες δεινουν το σώμα τους! ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ ,ΕΜΕΙΣ ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ,ΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ,ΖΟΥΝ ΑΠΟ ΜΑΣ,ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ ,ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΘΟΝΤΑΙ Θυμός ΑΜΑΝΑ ΠΟΙΑ!ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού