Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367557
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειχα σταμπαρει απο καιρο τη Νίνα. Δεν είχε τυχει ομως ποτε να συναντηθουμε. Οποτε αποψε αποφασησα πως θα ειχε την τιμιτικη της. Εφτασα κατα τις 11 και ειχα ενα σχετικα ανετο παρκαρισμα. Το μονο που με προβληματιζεΧμμμ; και το φοβομουν θα ελεγα, ηταν ότι η Νίνα στις 12 θα συμπλήρωνε στα καπακια δυο σερι βαρδιες. Λεω ομως δε γα..τε. Περναω μεσα και με υποδεχτηκε μια ψηλη ξανθια γκομενα. '' Ειμαι η Ναταλι μου λεει.'' Πολυ καλο κομματι η Ναταλι και προσεξα οτι την αδηκουν πολυ οι φωτος στο σαιτ. Εχει και καλο προσωπο. Αν δεν ημουν αποφασισμενος για Νινα θα την επερνα ανετα. Ερχεται η Νίνα της δινω τον οβολο(απλο) και περναω μεσα. Η Νίνα ειναι όπως στις φωτος. Ενα κοντοκαυλοπουτανο 1.60, ξανθο, με ωραιο προσωπο, με σουπερ βυζακια(σιλικονατα), δυνατο σωμα και κωλαρακι κολαση. Μετα απο λιγο μπαινει μεσα με ενα υφος βαριεστημενο και κουρασμενο. Οι φοβοι μου αρχησαν να επαλυθευονται.Money Mouth Μου ερχεται πανω και αρχιζει να μου γλυφει τις ρογες ενω εγω με το ενα χερι μου ετριβα το μουνακι της. Αυτο κρατησε κανα διλεπτο. Ολα και ολα αυτα τα προκαταρκτικα. Στη συνεχεια πηγα να της γλυψω τα βυζια αλλα δεν με αφησε. Λεω τεσπα. Η πίπα της παντως ηταν πολυ καλη. Με βαθια γλυψιματα και φτυσιματα. Μου τον εκανε πετρα. Οταν σταματησε την πιπα ξαπλωνει και αρχιζουμε ιεραποστολο. Την σφυροκοπισα κανα 5λεπτο και της λεω γυρνα στα 4. Εκεινη την ωρα μου λεει το απιστευτο '' Δε νομιζεις οτι καποια στιγμη πρεπει να τελειωσεις!'' Αφου συκρατηθηκαΘυμός και δεν ειπα κατι γυρησε στα 4 και με θεα το υπεροχο κωλο της τελειωσα. Σηκωθηκε τα μαζεψε και εφυγε. Μετα επιχειρησα να κανω ενα μπανιο αλλα ολες οι πετσετες ηταν χρησιμοποιημενες οποτε λεω αστο. Για την γκομενα εχω να πω τα εξης. Απο θεμα εμφανισης ειναι παρα πολυ καλη, και για τα δικα μου γουστα σουπερ. Πιστευω ομως οτι ημουν ατυχος και την πετυχα σε λαθος βραδια. Αλλιως δεν εξηγουνται οι τοσες καλες κριτικες για αυτην. Ετσι λοιπον θα της δωσω και μια δευτερη ευκαιρια χωρις αυτο να σημαινει οτι θα ξεχασω την αποψινη αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Νίνα
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού