Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155477
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκέφτηκα τη Νικόλ που λέτε χθες το βράδυ. Ευγενική η τσα2 με υποδέχτηκε και αραξα στον καναπέ να περιμένω την κοπέλα με την οποία έχω παει παλι πριν απο 5 μηνες οταν ειχε ερθει να αντικαταστήσει την ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ την special one (σαν να λεμε Μουρινιο δηλαδη). Καθώς είχα αράξει λοιπόν στον καναπέ εφερα στο μυαλό μου την Αννα τη Σέρβα και μελαγχόλησα και είπα απο μεσα μου, που να είναι άραγε αυτό το πλάσμα. Κοίταγα το σαλονι στο βάθος και την εφερνα στο μυαλο μου να κανει πασαρελλα με το αλογισιο το σωμα της και με το φλογερο προσωπό της. Και τι δεν έχω να θυμαμε από τα γαμησια μαζι της. Αλλα το κυριοτερο ηταν οτι αυτη η γκομενα μου ξυπνουσε, μονο βλεποντας την, τα πιο ζωοδη ενστικτα. Καμμια αλλη δεν το εχει καταφερει σε μενα σε τετοιο βαθμο οσο αυτή. Για τα δικα μου γουστα, μεχρι στιγμης, ειναι οπως ανεφερα και πριν αναντικαστατη. Καπου εκει ομως επανήλθα στην πραγματικότητα γιατι κατεύθασε η Νικόλ με μπριο και ναζι. Δεν το σκεφτηκα περασα μεσα εσκασα το πενηνταρικο και περιμενα. Κατεύθασε η Νικόλ εκανε τα γνωστα της χορευτικα εβγαλε οτι φοραγε και το ματσ αρχησε. Καλη πιπα γλιψημο σε μπαλες και απο μεριας μου στα υπεροχα στηθη της. Στη συνέχεια με καβαλησε, μετα την εβαλα στα τεσσερα οπου και ο διαιτητης σφυριξε τη ληξη του αγωνος. Με χαιρετησε εκανα μπανακι και εφυγα. Ομορφα και ωραια δηλαδη. Εφυγα με την ευχαριστηση μιας καλης συνευρεσης με την Νικόλ αλλα και με την αναμνηση των οσων ωραιων ειχα περασει επι ημερων Αννας στα ιδρυματα της Κασανδρας. Ας ελπισουμε οτι καποια μερα... Ξερετε τι θελω να πω. Ειδωμεν..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού