Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367558
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελείωσα από δουλειά, ανεξήγητα νωρίς οπότε είπα να κάνω μια βόλτα στα studio της περιοχής...
Βασικά αυτή είναι η μόνη περιοχή της οποίας τα studio έχω εξερευνήσει! Χμμμ;

Το εν λόγω studio ήταν το 2ο που μπήκα και αν και συνήθως κάνω μια βόλτα από όλα για να δω τι παίζει...μόλις είδα την Άννα, δεν το σκέφτηκα 2η φορά! Εδώ πρέπει να πω πως η κριτική μου είναι πολύ υποκειμενική μιας και το συγκεκριμένο πιπίνι είναι ξεκάθαρα ο τύπος μου, οπότε καύλωσα και μόνο που την είδα. Μελανούρι με πιασιματάκια, μακριά σπαστά μαλλιά (λίγο ιδρωμένα -όπως ακριβώς μου αρέσει) και πολύ πρόστυχο βλεμματάκι.

Πήρα το πρόγραμμα με το ελεύθερο στοματικό. Πολύ καλή πίπα, με βογγητά και διαλείμματα για κουβεντούλα...σχεδόν καθόλου χέρι και καλή διάθεση.

Στο σεξ, με χάλασε λίγο που δεν ήθελε να ανέβει από πάνω (βρήκε μια χαζή δικαιολογία)...κατά τα άλλα όμως συμμετείχε φουλ με προστυχόλογα, αληθοφανή βογγητά κτλ...Έπαιξε λίγο σπρώξιμο με εμένα απο πάνω και μετά στα 4...

Λίγο το ότι με καύλωνε τρομερά το πρόσωπο της, λίγο το ότι μόλις είχα πάρει μια προαγωγή στην δουλειά...δεν άργησα να καταθέσω...

Περάσαμε κανα 2 λεπτά μαζί μετά συζητώντας και χαιρετηθήκαμε...

Εγώ σίγουρα θα ξαναπάω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
enterpreneur
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
345
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού