Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη το πρωί της Δευτέρας. Η κοπέλα ξανθιά με σχετικά ωραίο πρόσωπο και σώμα με 2-3 κιλά παραπάνω στον ποπό. Η τσατσα αναφέρει το πρόγραμμα το οποίο περιλαμβάνει και πρωκτικό, οπότε αποφασίζω να δοκιμάσω.
Μετά απο 20λεπτο έρχεται η κοπέλα, η οποία εμφανισιακά δεν είναι αυτό που φαίνονταν στο σαλόνι και εστιάζω στα δόντια της που όταν γελάει φαίνονται "σάπια"...
Αφού τοποθέτησε το προφυλακτικό στον πεσμένο πούτσο, ξεκίνησε μια πίπα πολύ κάτω του μετρίου η οποία δεν κράτησε ούτε μισό λεπτό και το αποτέλεσμά της ήταν ένας μισοσηκωμένος πούτσος.
-"Πάμε μωρό μου" λέει η σαπιοδόντα και γυρνάει στα 4, οπου και ξεκινάω ένα χαλαρό σφυροκόπημα προσπαθώντας να σηκώσω το μισοσηκωμένο εργαλείο μου. Αφού έχουν περάσει το πολύ 1-2 λεπτά και αφού βλέπω οτι δεν υπάρχει ελπίδα "ανάκαμψης" κάνω προσπάθεια να εισχωρήσω στην πίσω τρύπα αλλά η δεσποινίδα δυσανασχετεί αμέσως και μου λέει -"Δεν μπορείς να μπείς εκεί έτσι... Πρέπει να σου σηκωθεί τέρμα!" και αμέσως λέει οτι πρέπει να φύγει ενώ δεν έχουν περάσει ούτε 5 λεπτά συνολικά απο τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο!!! Της λέω να μου τον παίξει τουλάχιστον μέχρι να τελιώσω πράγμα το οποίο έκανε με σπασμένο υφάκι...
Η κοπέλα ΔΕΝ τιμά τα λεφτά που δίνουμε και ΔΕΝ γουστάρει αυτο που κάνει πράγμα το οποίο σου δείχνει και σε ξενερώνει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού