Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κατάσταση πλεον αγαπητοι μου συναγωνισται είναι πλεον τραγικη και στον αγοραιο έρωτα! Γιατη το λέω αυτο? Διοτη οι ιεροδουλες των μπουρδελων (δεν ενοω στουνιοκοριτσα αλλα μπουρδελα) δεν θέλουν να συμβάλουν στην κακη οικονομικη κατασταση της χώρας και σου τρώνε τα 20αρικα που για να τα βγάλω εγω αυτα πρέπει να μου βγει ο κωλος! Πλεον είναι μετρημενες στα δαχτυλα η καλες στα μπουρδελα ο αγοραιος ερωτας στην ελλαδα εχει πτωτικη πορεια χωρης σταματημο!
Ας μην ξεφευγω απο το θέμα πραγματικα θέλω να είναι χρήσιμες οι κριτικες μου και να μην πετάτε τα λεφτά σας τσαμπα σε καριολες που επειδη της έχουμε αναγκη για να μην μπλεξουμε με της εξω καριολες την εχουν δεί και αυτες κάπως!
Μην σπαταλατε τα λεφτά σας τσαμπα με μερικές που δεν πρέπει να ανηκουν καν στον αγοραιο ερωτα ξέρω οτι πολλοι απο εσας ιδρώνετε για να βγάλετε 20 ευρω και αλλοι τα έχετε για πλάκα,απο κει και πέρα επιλογη του καθένα.

Στα του δωματιου τώρα!
Εψαχνα τετοια ώρα να βρώ καποια ωραια γκομενα εμφανισιακα αλλα που να βρείς τιποτα καλο οταν τα μισα σπιτια είναι κλειστα,κατεληξα εδω πέρα διοτη ειναι εμφανισιακα ικανοποιητικη σαν πλαστικια κουκλα ομως,τζούλια είπε την λένε καταξανθη ωραίο σώμα και κωλαρακι! Κοντουλα της έσκαγα μισο κεφάλι με τα 20ποντα που φόραγε! Η τσατσα λιγο ηλιθια αλλα τεσπα!
Μπήκα μέσα στο δωμάτιο μολης εβγαλα τα εσωρουχα μου τσουπ μπήκε και αυτη μέσα! Ουτε 1 λεπτο λογικα μπηκε αμεσως επειδη εκλεινε σε λιγο! Βγάζει τα εσωρουχα της βυζι σε μεγεθος μέτριο αλλα είχε καλο κώλο τον οποιο δεν έδεινε ! Παραπληροφορηση οπως πάντα απο την τσατσα! Ειρωνευωταν επειδη ειμουν κουρασμένος αλλα με την κακή ενοια είπα να σηκωθω να φύγω και να πάρω τα λεφτά μου πίσω αλλα αστο λέω ας δούμε αν γαμιέται καλα τουλάχιστον! Τι να κανε? Χαχαχα! Άρχησε να μου την πέζει αγρια με το στώμα και το χέρι για να τελειωσω χωρις να κάνουμε καν μια στάση αλλα την πρόλαβα! Αρχήζουμε :
Ανεβα πάνω μου
-Πολυ μεγκαλο ποναει! Καλααααααααα υστερα απο παρακληση ανεβηκε αλλα κοροιδευε δεν κουνιοταν καν
Πάει τουτο εντομεταξυ η κρέμα στο φουλ βρωμαγε γράσο να πουμε!
Πάμε στα τεσσερα
-Καλα μου λεει
Αρχιζω να την σφυροκοπαω αγρια και νευρίασε επειδη πονεσε και με 10 κιλα κρέμα κιολας ,σιγα σιγα μου λεει
Τι να καταλάβω εγω σιγα σιγα μωρη με τόση κρέμα ?? Κουράστηκα δεν γεινόταν τιποτα και της είπα να μου την πέξει
ξαπλόνω σαν ξερος και αρχησε να γελάει σαν χαζη πως δεν την χτύπησα ενας θεος ξέρει!
Μα τετοιο δούλεμα δηλαδη? Τετοια κοροιδια? Απο τα λεφτα μας ζειτε γαμω το κερατο μου μέσα! Ουτε φιλοτιμο ούτε τιποτα!
Σχετικά με την κοπέλα δεν την συνιστώ καθόλου σου κανει κομπλιμεντα εξω και μέσα υπνος! Μην παει κανας μαλάκας μαζι της! Δεν είναι για ολες αυτο αλλα σε λίγο καιρο αυτο βλέπω,να πετάμε τα λεφτα μας τσάμπα,αντι να σε κάνει να νοιωθεις ανετα ,να σε ξεκουράσει λιγο ,να ξεχάσεις τα προβλήματα σε κανουν και θες να της σκοτώσεις μερικές μερικές οχι ολες για να μην παρεξηγούμεθα! Βαρέθηκα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού