Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καλιμερα σε ολους τουσ σιμπουρδελιαριδες!

μετα απο καιρο ειχα τιν τιμι να πορνορεπορταρο με τουσ φιλτατους σιναγονιστες gangsta και gomenio ,στα εροτικα ιατρια τις αχαλινοτισ νοσου ,στιν πουτανομανα φιλις!!!

τα μπουρδελοσοκακια τις φιλις αρχισαν να φλεγονται μανιοδος στο βομο τισ ιδονις αφου ο μεγαλος πλεον ρεπορτερ gangstaxz εσκασε μιτι στους αμαρτολους δρομους και πεζοδρομουσ τις φιλις! στιν παρεα μας ομος και ο πατερ γκομενιος παντοτινοσ σκλαβος και προφιτις τισ ιδονις! ενασ μοισις του εροτα! ενασ ιεροφαντις τον ιεροδουλον μιστιριον! ναι αυτοσ ειναι ο μεσιας τισ αγαπις!

φιλις 67 ...ραμονα, ρουμανικις προελευσις πορνιδιο...!

το πορνιδιο αναστατοσε τα εγεφαλικα μου κιταρα με τιν εροτικι τις αυρα, και χορις δευτερι σκεψι το λαγνο χαρτονομισμα εφιγε απο τα χερια μου!

μια αφροδιτι του εροτα! ακρος ενδιαφεροουσα στον εμφανισιακο τομεα, με καυλιαρικες ασπρες μποτουλες! κορμι θανατιφορο! στα μειον η μικρι τις βιζουμπα!

στιν αρχι τις εροτοπραξις στα ορθια αρχιζα να τιν φιλαο στα βελουδινα μπουτακια τις και στον απαλουλι λαιμουδακο τισ...εν ολιγισ με ξαπλονει στο κρεβατι, ξεγιμνονο τον αιματιρο απο φλοκια πεοντα μου και μου βαζει το καποτιδιο στο διχασμενο και σκλιρο ραβδι μου οπου αρχιζει ενα σιμπαθιτικο τσιμπουκλοβερ!

αφου ιμουν τοσο ερεθισμενος λοιπον τιν διαταζο να σκαρφαλοσει πανο του... ι οποια χορισ δεσμευσεις καβαλαει αμεσοσ τον αγριο ταυρο και αρχιζει ενα γλικο ροντεο εροτα και παθουσ...κουναγε το κορμακι τισ τοσο γλικα που νομιζες ποσ ειναι ενα ονειρο!

ι δευτερι στασι ιταν με θεα τιν ομορφι και ζουμερι κολαρα τις...σκετι φοτια!σιμετοχι αρκετα καλι!

τριτι στασι ιεραποστολικο με τισ μποτουλες τισ να ακουμπανε στο καυτο μου στιθος....ιταν ι αποκοριφοσι οπου δεν αντεξα και ι βρισι εσπασε και ξερασε ολο τον προτεινουχο ζομο που αναζιτουσε ι ατακτι αμαζονα!

αξιζει ενα πιτσιλισμα σιναγονιστες!

ανεπιφιλακτα!ειναι μια καλι προτασι στιν μπουρδελομανα φιλις!!!!

καλα πιτσιλισματα σε ολους τουσ χιστες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2008
Όνομα κοπέλας
Ραμόνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού