Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση με την Κορινα, απογευματακι προς το τελος της βαρδιας της. Εντυπωσεις πολυ καλες, μιας και μπορει να ειναι για περιορισμενα γουστα η συγκεκριμενη κοπελα ( για μιλφακηδες, οχι οτι ειμαι 100% αλλα γουσταρω που και που! ) αλλα ειναι παρορμητικη και αρκετα προστυχη. Εχει πολυ μεγαλα βυζια, και αρκετα και μεγαλα τατουαζ σε ολο της το σωμα! Η πιπα της με αρκετες ματιες προς το μερος μου και ωραιο παιξιμο με τα αρχιδια. Δεν εγλειψε, οχι οτι το βαζω στα μειον, αλλα θα το γουσταρα μιας και η φαση το σηκωνε. Μιλουσε μια γερμανικα μια ελληνικα, τα γερμανικα μετα απο δικη μου παροτρυνση! Την εβαλα με την μια στα τεσσερα για να βλεπω και να τουρλωνω την κωλαρα της. Εφαγε αρκετα χαστουκια στα κωλομερια, και καμποσο κοπανημα καθως δεν αλλαξα καθολου σταση. Με κοιταζε απτον καθρεφτη που εχει στο δωματιο και εγλειφε το δαχτυλο της, εκει σταματησα να κοιταω εγω γιατι ημουν στο τσακ να χυσω! Μετα σε μια φαση χαιδευε απο κατω τα αρχιδια μου και της τα "εδωσα" χωρις να το πολυσκεφτω μιας και γουσταρα αρκετα! Με το που τελειωσα, αραξαμε λιγο και τα ειπαμε, την ευχαριστησα και καληνυχτισα. Για την εμπειρια, αξιζει η δοκιμη πιστευω, εχει κατι που σε τραβαει η γκομενα, τουλαχιστον εμενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού