Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αλινα λοιπον μελαχρινη ψιλη ποιο αδυνατησμενη απο οτι ακουγα και απο φωτο που εβλεπα, λιγο το πισω συστημα με χαλουσε το οποιο εχει και ενα σημαδακι στο δεξιο κωλομαγουλο, αλλα μεσα στο δωματιο και στα τεσσερα αναστατωνει και συνταξιουχο.! Προγραμματα δεν εχει μονο 40 και 50. Προκαταρτικα Α'εθνικη, ευδιαθετη ομιλιτικη ο χρονος δεν διχνει να την επιρεαζει, πιπα πολυ καλη μου επερνε το χερι και το εβαζε στο στηθος της το οποιο ειναι μεν μικρο αλλα καλο απο το τιποτα, σε μια δοση μου εφερε και την κωλαρα της απο την μερια μου οπου αφηνε και δαχτυλακια στο μουνακι της αλλα ηταν μεσα στην κρεμα...πρωτοβουλιες στασεων ολες δικες της με εκανε οτι ηθελε.! ανεβηκε απο επανω με πλατη προς τα εμενα στα γονατα αφου τον ετριψε αρκετα πανω στο μουνακι της πριν τον βαλει μεσα, η κωλαρα της εδω φενετε και δινει ρεστα.! βαρεσε αρκετα και κατεβηκε σε ιεραποστολικο οπου και εδω με αγγαλιες και ωραιες φωνουλες αλλα και μερικα σκαμπιλια μου μου εριχνε στα κολωμερια μου, εδωσε προρεσιταλ γιατι το ρεσιταλ το εδωσε στα τεσσερα...στισημο απτεστο και με το ενα χερι ακουμπαγε τον καθρεφτη και με το αλλο το βυζι της συνοδευομενη απο καυλωτικες φωνουλες δεν αργησε να με τελειωσει.! Μετα καθησαμε λιγο στο κρεβατι και συζητησαμε λιγακι ενω αυτη μου τον επεζε χαλαρα οσπου αρχησε να μου ξανασηκωνετε και σηκωθηκα μην εχουμε και δευτερο γυρο.! Με χερετησε με φιλησε και αποχωρησε διακριτηκα...Η κοπελα γραφει ιστορια στην ιδια σελιδα που γραφουν και οι συναδελφισες της Εφη και Αφροδιτη...οι κοπελες μαλλον καθησαν το φιλοσοφισαν και καταλαβαν τι θελουμε εμεις οι Αντρες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού