Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είπα χθες βράδυ να διευρύνω το ρεπερτόριο μου και εμπιστευόμενος τη γνώμη του "γκουρού" CHEYENNE πήγα να δοκιμάσω την Ελπίδα.
Με το που τη βλέπω άρχισα να έχω αμφιβολίες καθώς το χαζοχαρούμενο πρόσωπο και (κυρίως) το ανοικονόμητο σώμα δεν μου έκαναν κλικ. Εντούτοις αποφάσισα να περάσω καθότι ο συνάδελφος είχε αναφέρει ότι η συμμετοχή ήταν το δυνατό σημείο της.

Μπαίνω λοιπόν στο δωμάτιο και περιμένω. Μετά από λίγο σκάει μύτη η Ελπίδα και αρχίζει η τραγωδία (ή κωμωδία, όπως το πάρει κανείς).
Βγάζει τα εσώρουχα της και μένει με κάτι μπότες μέχρι το γόνατο με αποτέλεσμα να ακολουθήσει ο εξής διάλογος:

-Βγάλε και τις μπότες σε παρακαλώ.
-Γιατί;
-Γιατί δε μου αρέσει να φοράει μπότες στο κρεβάτι η γυναίκα.
-Εμένα μου αρέσει όμως!

Ντόινγκκκ!!!
Όπως γίνεται κατανοητό με έζωσαν τα φίδια για τα καλά από εκείνη τη στιγμή αλλά είπα άστο να πάει στο διάολο να τελειώνουμε.
Τέλως πάντων, ξαπλώνω, κάνει τα προκαταρκτικά (καθόλου άσχημα) και μετά από κάνα πεντάλεπτο σταματάει και ξαπλώνει δίπλα μου σαν πτώμα στο νεκροτομείο. Νεός σουρεαλιστικός διάλογος ακολουθεί:
-Τι κάνεις εκεί;
-Περιμένω να έρθεις από πάνω μου.
-Δεν έρχεσαι εσύ καλύτερα γιατί είμαι λιγάκι κουρασμένος;
-Ναι αλλά εμένα μου αρέσει να είναι ο άντρας από πάνω!!!

Αφού της υπενθύμισα ότι εγώ πληρώνω άρα θα γίνεται αυτό που αρέσει σ'έμενα και όχι σ'αυτήν, ήρθε με τα πολλά από πάνω. Τι το θελε;
Καταρχήν χτυπιόταν σα χταπόδι, κάτι που σε συνδυασμό με τα αρκετά κιλά της μ'έκανε να νιώθω σα να βρίσκομαι στην πρέσσα.
Κατά δεύτερον, φόραγε μια γελοία πλαστική περούκα που έφτανε μέχρι τον αφαλό με αποτέλεσμα όχι απλώς να μην μπορώ να πιάσω το στήθος της αλλά να είμαι αναγκασμένος να βγάζω τις τρίχες από το πρόσωπο και το στόμα μου.

Προσθέστε σε όλα αυτά μια ακατάσχετη λογοδιάρροια η οποία μου έσπασε τα νεύρα ακόμη περισσότερο. Σκάσε κοπέλα μου και κάνε τη δουλειά σου! Άμα θέλω να μου ζαλίσουν τ'αρχίδια στην πολυλογία έχω τη μάνα μου που το κάνει και τζάμπα. Αφού και η ίδια κάποια στιγμή την ανθίστηκε και με ρώτησε "μιλάω πολύ, ε;" (μάγος είσαι;).

Φυσικά μετά από όλα αυτά ούτε λόγος να τελειώσω. Της είπα ως τελευταία ευκαιρία να μου τον παίξει αλλά ούτε αυτό δεν ήταν ικανή να κάνει. Τον έπιανε λες και ήταν γυάλινος και θα σπάσει και έκανε κάτι σπαστικά που δεν έχω ματαδεί. Και η πολυλογία, πολυλογία.
Τελικά της είπα να σταματήσει αφού δεν είχα όρεξη να φάω όλη τη νύχτα εκεί και ντύθηκα να φύγω.
Δε θα το πιστέψετε αλλά ούτε τότε εδέησε να βάλει γλώσσα μέσα. Μου ζάλισε τ'αρχίδια επαναλαμβάνοντας συνεχώς τις ίδιες φράσεις ("πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό με πελάτη", "έλα να συνεχίσουμε", "υποσχέσου μου ότι θα ξανάρθεις"). Ευτυχώς που δεν υπήρχαν αιχμηρά αντικείμενα στο δωμάτιο αλλιώς θα διαβάζατε σήμερα για τον παρανοϊκό δολοφόνο που καταρεούργησε μια πόρνη.

Συμπέρασμα: η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει εδώ και τρία χρόνια. Μείνετε μακριά της εκτός κι'αν η φαντασίωση σας είναι να κάνετε σεξ με μια γυναίκα που έχει τα κιλά της Σεμίνας Διγενή, τα δόντια του Γεωργίου και την γλώσσα της Παπακώστα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Ελπίδα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2012
που οφείλεται το "λάθος" του ινδιάνου και σε παρέσυρε? συνήθως είναι πολύ προσεκτικός σε ότι προτείνει...Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1