Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367553
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόόν...χθες γύρω στις 5.30, 6 παρά το απόγευμα ,είπα να δοκιμάσω κι εγώ την κορασίδα,που μου είχε κάνει κλικ από τις φωτογ/ες στο σάιτ. Όντος ,κοντοπούτανο ,καυλιάρικο,με νάζι.Ήμουν και λίγο(τι λίγο δηλαδή) καυλωμένος,λέω κάτσε να παίξουμε και λίγο ρώσσικη ρουλέτα...Ας πληρώσουμε για 69 και ΄βλέπουμε.Μπαίνω για ντουζάκι και περιμένω.Είχε έναν πιο πριν από μένα (ενώ βγήκε και κάποιος απ το δωμάτιο που μπήκα),στο δίπλα δωμάτιο και όση ώρα περίμενα άκουγα την καύλα να σκούζει....Βγαίνει από δίπλα και σε λιγότερο από μισό λεπτό με το ρολόϊ,μπαίνει στο δωμάτιο.Με χάλασε πολύ αυτό...αφού μωρή γαμιώλα ξέρεις ότι πας για 69,δεν ξέρεις κάποια στοιχειώδη πράγματα?? Ελπίζω να σκουπίστηκε έστω με κανένα μωρομάντηλο,απ τον προηγούμενο.Να μην πλατιάζω...μετά την ξενέρα αυτή ,κάναμε διάφορα παιχνίδια,ασχολήθηκα με κωλομέρια κτλ,αλλά όταν πλησίασα τη μουνάρα(μιλάμε για μουνάρα..χειλάρες κτλ και βέβαια οι τρύπες φαινόταν πολύ δουλεμένες..)δεν μου ήρθε φρεσκαδούρα..δεν μύριζε άσχημα,ούτε και ωραία,πάντως δεν σε προκαλούσε να το γλύψεις και γνωρίζοντας ότι πριν από σένα είχαν περάσει 2 ψωλές και ντουζ δεν είχε κάνει....Λοιπόν καλή πίπα κάνει η κυρία,με πρόστιχο βλέμα και νάζι την ώρα που τα έγλυφε όλα,αλλαγές στάσεων,γενικά είναι σε όλα οκ,δεν είναι σπασαρχίδο,μη εδώ μη εκεί,καυλιάρικο γενικά.Αρνητικό το θέμα καθαριότητας για την συγκεκριμένη υπηρεσία.Δεν μπορεί κυρία μου να πληρώνει και να περιμένει ο άλλος την συγκεκριμένη υπηρεσία και συ να βγαίνεις απ τον προηγούμενο και να μην κάνεις έστω ένα πλύσιμο στο βρωμόμουνό σου....
Μόνο και μόνο γι' αυτό δεν θα ξαναπάω στην εν λόγω κυρία,παρόλο που οι υπηρεσίες της και η συμμετοχή της είναι ΟΚ και θα γούσταρα να ξανακαταθέσω,αλλά....Ντουζάκι κοπελιά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5
Πόντοι:
1.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού