Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367556
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έπειτα από την άσχημη εμπειρία που είχα στις Γοργόνες (περιγράφω στην προηγούμενη κριτική), πέρασμα χτες από την αλυσίδα των καταστημάτων της περιοχής το οποίο νομίζω έχει τα καλύτερα κορίτσια. Άσε που γενικά η περιοχή έχει καμμιά δεκαριά σπιτάκια γύρω - γύρω για να διαλέξεις. Μπαίνω σε αυτό εδώ, βγαίνει η ευγενέστατη γιαγιούλα και μου λεέι έχω φοβερή πραμάτεια σήμερα γιόκα μου, η οποία σκίζει στο ντερνετ. Λέω για να δούμε το μωρό, αν και γω δεν θέλω να σκίζει στο δίχτυ αλλά να xeσκίστεί καλά μαζί μου. Έρχεται το κουκλί και παθαίνω. Αυτή δεν είναι γυναίκα για στούντιο, ούτε για πίστα. Είναι για σαλόνια και για εκκλησίες. Πραγματικά κυρία. Μελαχροινή, όμορφη, ναζιάρικο βλέμμα, ωραίο πρόσωπο και χειλάκια, κανονικό στητό στήθος και κωλαράκι για τρελό ps69. Με το που την είδα είπα βίρα τις άγκιρες και όρτσα ο φιρφιρίκος. Δίνω πέντε δεκάευρα και μπαίνω μέσα. Περίμενα λιγάκι γιατί υπήρχε και άλλος συναγωνιστής και μετά έρχεται ο Ιππότης της Ασφάλτου (Μικαελ Ναιτ) με θόρυβο πάνω στα ψηλοτάκουνα ελαστικά της. Με βουτάει αρχίζουν χάδια φιλιά και με παίρνει σε ένα τρελό Ιντζάκι παίζοντας ταυτόχρονα με δύο μπάλες. Λέω να γλύψω και γώ? Όχι μου λέει δεν παέι με το 50αρικο αυτό αλλά επειδή επέμενα με άφησε λίγο. Καλά τη νινί είναι αυτό? Μυρωδάτο, απαλό και γευστικό. Κολασμένο. Τη βάζω στα όρθια επάνω στον τοίχο και με ένα ανελέητο σφυροκόπημα τις έσκισα τα δίκτυα. Είχε δίκιο η γιαγιούλα τελικά. Μιλάμε για ασύλληπτο τρελό μωρό. Φεύγοντας μου είπε ότι γιορτάζει την Κυριακή που μας έρχεται. "Πέρνα μωρό μου να μου πεις χρόνια πολλά και εγώ θα σε κεράσω από το γλυκό μου..." Τι να εννοεί δεν ξέρω, αλλά θα πάω να το μάθω την Κυριακή.

Διορθώνω και γώ:
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 10
Σχέση απόδοσης/τιμής: 9

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού