Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488385
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κυριακή των εκλογών ψήφισα πλησίον της οδού Στρατηγού Τριγγέτα έχοντας σκοπό μετά να πάω να δω την Τσέχα Έλεν.Μια ξανθιά γλυκειά και ευγενική κοπέλα με καλές αναλογίες σώματος.
Μετά από πολύμηνη επιβολή εμπάργκο, στην αμαρτωλή
ξεπετοτριγγετογερμανική αλυσίδα, αποφάσισα να καταθέσω λόγω καλών πληροφοριών και μόνο.Πήρα το απλό πρόγραμμα-50 ευρώ.
Μπαίνει στο δωμάτιο η κοπέλα, φιλική και επικοινωνιακή, με φιλάει στα όρθια εκτός από το στόμα, τρίβει τον κώλο της στον πούτσο μου και γδύνεται.
Ξαπλώνουμε και αρχίζει φιλιά σε μάγουλα,αυτιά,στήθος.Με δική μου προτροπή τα επεκτείνει σε κοιλιά,μηρούς.Κοινότυπα, αδιάφορα προκαταρκτικά μέσου επιπέδου όταν άλλες ΙΕΡΕΙΕΣ ασκούν ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΑ στον τομέα αυτόν.
Δεν γλύφει αρχίδια.Το αρνήθηκε παρόλο που είχα κάνει μπάνιο στο δωμάτιο.

Κάνω "ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ ΑΡΜΜΜ" στον Στρατηγό Τριγγέτα και φυσικά βάζω την καπότα εγώ για σιγουριά.Το 90% των ιερόδουλων βάζει λανθασμένα την καπότα.Κάνει καλή βαθειά πίπα με το χέρι πάντα στη βάση του πέους.
Και το πρωτοφανές ξενέρωμα:Πριν στηθεί στα τέσσερα παίρνει το μπουκάλι με το λιπαντικό gel και πασαλείβει ολόκληρο τον πούτσο με αρκετή ποσότητα!!!

Τσεχοπούλα μου γλυκειά, μήπως φαντασιώνεις οτι δουλεύεις στην SΚODA και πέρασες τον πούτσο μου για πιστόνι κινητήρα;;;

Δηλαδή σου δείχνει να καταλάβεις οτι θα αερογαμήσεις!!!
Άντε να καταλάβεις διείσδυση!.Της εξήγησα οτι αυτό είναι πρωτοφανές!
Οι κοπέλες βάζουν λίγη κρέμα στο μουνί τους.Απάντησε οτι "έτσι πρέπει και μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου".Αυτές οι δουλειές δεν είναι για μπούρου-μπούρου.

Μπούρου-μπούρου, ξενερώνεις.Καθάρισα τον πούτσο από το λιπαντικό, την έβαλα να κάνει πίπα και την έστησα στα τέσσερα.Ωραία έκταση κωλομερίων στην στάση αυτή χωρίς να φαίνεται το μουνί.Στήθηκε σαν παγοκολώνα.
Είχε εκνευριστεί για το λιπαντικό.Καμμία συμμετοχή από μέρους της.
Τα υπόλοιπα ήταν διαδικαστικά.Φρόντισα να τελειώσω στην πρώτη και μοναδική στάση (πισωκολλητό) για να μην ξενερώσω κι άλλο, απολαμβάνοντας το ελάχιστο της ηδονής.
Χρόνος (σεξ+μπούρου-μπούρου)=15 λεπτά γεμάτα χωρίς ενδείξεις βιασύνης από μέρους της.
Έχω την αίσθηση οτι όσοι αφήνουν πρωτοβουλία στην κοπέλα, βγάζουν τον σκασμό και ούτως η άλλως πηγαίνουν σε στούντιο, μπορεί να μείνουν ευχαριστημένοι.

Μετά μου είπε οτι όλοι οι πελάτες είναι ευχαριστήμενοι μαζί της.
"Δεν διαβάζεις στο internet τι καλά λόγια γράφουν για μένα;"
ΠΟΤΕ ΚΙΟΛΑΣ;
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΩΝΙΣΕΣ;
Και θες και παραπάνω λεφτά για ψευτοισπανικό στα βυζάκια σου;
(αν δεν απατώμαι 50+20)
Όταν στα 30-50 ευρώ γαμάς ισάξιο η και καλύτερο μουνί με ισπανικό και χύνεις στα βυζιά της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλεν
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού